13 zdjęć, które są dowodem na to, że psy i koty pochodzą z dwóch różnych światów

Dla wielu ludzi koty i psy to dużo więcej niż tylko zwierzęta domowe. Mogą być wiernymi przyjaciółmi i prawdziwymi członkami rodziny. Aktywne, pełne radości i otwartości psy oraz niezależne, dumne i skrywające tajemnice koty. Są tak różne, a jednak potrafią znaleźć wspólny język i żyć w zgodzie pod jednym dachem. Mimo to, nie sposób nie zauważyć, że ich odmienne zachowanie sprawia, że wydaje się, że pochodzą z różnych planet.

13 zdjęć, które są dowodem na to, że psy i koty pochodzą z dwóch różnych światów:

20 zdjęć pokazujących, że zwierzak i dziecko to najlepszy duet świata

Jeżeli masz dziecko, to wiesz, że nie będzie miało lepszego przyjaciela niż pies czy kot. Taka dwójka potrafi razem zmalować zadziwiające rzeczy. I to niemal codziennie. Poniżej zebraliśmy 20 zdjęć, które pokazują, że zwierzak i dziecko to najlepszy duet świata. Psocenie mają we krwi!

20 zdjęć pokazujących, że zwierzak i dziecko to najlepszy duet świata:

20 zdjęć, które pokazują, jak wygląda życie psa z kotem

Relacje psów i kotów mogą być naprawdę różne. Miłość, nienawiść, obojętność… te zwierzaki może łączyć szeroki wachlarz emocji. W tym artykule zebraliśmy zabawne zdjęcia, które ukazują jak wygląda wspólne życie tych zwierząt. Można się nieźle przy nich uśmiać!

20 zdjęć, które pokazują, jak wygląda życie psa z kotem:

10 niebezpieczeństw, które czyhają na zwierzaki w każdym domu

Posiadanie zwierzęcia to spora odpowiedzialność, którą nie każdy jest w stanie udźwignąć. Opieka nad pupilem to nie tylko wychodzenie z nim na spacer i dawanie jedzenia, ale także troska o jego zdrowie i zapewnianie mu rozrywek. We współczesnym, naszpikowanym chemią świecie aż roi się od niebezpieczeństw czyhających na zwierzęta domowe. Warto się upewnić, czy wiesz jak uniknąć zagrożenia dla życia i zdrowia Twojego czworonoga.

10 niebezpieczeństw, które czyhają na zwierzaki w każdym domu:

Oszaleliśmy na punkcie tej dwójki. Poznaj jeżyka Herbee i kota Audree

Już za chwilę zobaczysz coś, co umili twój dzień. Jesteś gotowy? Czas, abyś poznał jeżyka o imieniu Herbee oraz kota bengalskiego o imieniu Audree. Ta dwójka należy do rodziny Mr. Pokee i zyskała już mnóstwo fanów. Ich opiekunka, Talitha Girnus z Niemiec, stale publikuje przygody zwierząt w mediach społecznościowych, a ich profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,8 mln osób! Ta słodka dwójka niemal natychmiast potrafi poprawić humor. Przewiń poniżej, aby zobaczyć urocze przygody Herbee i Audree. Jeśli chcesz zobaczyć więcej ich zdjęć, odwiedź konto zwierzaków na Instagramie.

Urocze przygody jeża Herbee i kota Audree: