Kategorie PsySłodkieSzczeniak

Uroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludzi

Kiedy właścicielka 4-miesięcznej Ziry zabrała ją na zakupy, mała suczka nie mogła być szczęśliwsza. Jej uśmiech i zadowolenie zarażą każdego, kto ją zobaczy. Poznawanie świata jest naprawdę ekscytujące!

„Zira uwielbia wszystko, co nowe. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Właśnie dlatego zabrałam ją na zakupy. Jej ekscytacja była ogromna.” – opowiada właścicielka.

Właścicielka wrzuciła zdjęcia z niezapomnianego wypadu na portal społecznościowy. Spotkały się z bardzo szerokim gronem odbiorców, a Zira stała się popularna. Cóż, nie ma w tym nic dziwnego – jest przeurocza! Zdjęcia suczki obejrzysz poniżej.

Uroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludziUroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludziUroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludziUroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludzi

 

 

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

Uroczy szczeniak na zakupach podbił świat. Jego zachowanie tak bardzo rozbawiło ludzi

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Fotografie: facebook.com, instagram.com