Kategorie PsyWideo

5 jamników wzięło udział w zawodach pływackich. Zwyciężyć mógł tylko jeden

Lubisz zawody i ten dreszczyk emocji z nimi związany? Jeśli tak, mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Co powiesz na wodne zawody jamników? Uwierz mi, czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Organizatorem oryginalnego konkursu jest rodzina Kerry, która ma pięć zabawnych jamników. Wspólnie ze swoimi pupilami ta wesoła rodzinka lubi cieszyć się słoneczną pogodą nad basenem. Podczas jednego z takich dni, rodzina postanowiła przeprowadzić małe zawody z udziałem zwierzaków.

Te urocze, zabawne, a zarazem radosne zawody są fantastyczne. Jeśli masz za sobą ciężki dzień, proponuję obejrzeć powyższe nagarnie. Gwarantuję, że humor poprawi Ci się w zaledwie kilka sekund. No i na pewno jesteś ciekawy, który słodziak wygrał wodne zawody. Zanim się o tym przekonasz wytypuj swojego faworyta i koniecznie daj znać, czy wygrał zawody.

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

5 jamników wzięło udział w zawodach pływackich. Zwyciężyć mógł tylko jeden

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Źródło i fotografie: snoop.littlethings.com