×

Zatrzymał się na drodze, aby uratować porzuconą kotkę i szybko wpadł w zasadzkę

Robert Brantley jechał samochodem po pracy, kiedy nagle coś przykuło jego uwagę. Na poboczu drogi znajdowała się mała, bezradna kotka, która wyglądała na porzuconą. Robert od razu się zatrzymał, ale wtedy nie miał jeszcze pojęcia, co się wkrótce stanie.

Źródło: Robert Brantley

Źródło: Robert Brantley

Szok życia

Robert wyszedł z samochodu, aby zabrać małą kotkę w bezpieczne miejsce, ale wkrótce doznał szoku życia – okazało się, że tuż obok, w wysokich krzakach czaiła się reszta kociaków, które wyłoniły się z kryjówki na widok Roberta. Najwyraźniej maluchy wiedziały, że mężczyzna ma dobre zamiary. To była najbardziej urocza zasadzka!

Moment wyłonienia się kociaków z krzaków możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Brantley (@robertbrantley_)

Samochód pełen wdzięcznych kotków

Robert miał uratować jedną, samotną kotkę, ale ostatecznie skończyło się na 13 kociakach! Oczywiście, Brantley był trochę zszokowany, ale to nie przyćmiło jego dobrego serca – postanowił pomóc wszystkim kotkom! Wkrótce samochód Robota wypełnił się wdzięcznymi, futrzanymi maluszkami.

Nareszcie bezpieczne

Brantley przywiózł do domu kociaki, a następnie pozwolił im zwiedzić swoje podwórko oraz poznać jego rodzinę. Maluchy wreszcie były bezpieczne!

Źródło: Robert Brantley

Źródło: Robert Brantley

Radzą sobie doskonale!

Brantley i jego rodzina z pewnością mają teraz ręce pełne roboty, ale na szczęście nie są w tym wszystkim sami. Robert dokumentował postępy kociąt w mediach społecznościowych, gdzie niezliczeni sympatycy i miłośnicy zwierzaków służyli swoją radą i wsparciem.

Kocięta mają się świetnie. – przyznał Robert Brantley.

Świetlana przyszłość

Chociaż nie wiemy, w jaki sposób kocięta skończyły samotnie na poboczu drogi, to jedno jest pewne — natknęły się na idealną osobę, która im pomogła. A dzięki Robertowi przyszłość maluchów kreuje się wspaniale!

Pracujemy nad znalezieniem każdemu kociakowi kochającego domu. – dodał Robert.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować