×

Zapomnieli powiedzieć kotu, że będą mieli dziecko. Reakcja zwierzaka jest mistrzowska

Przygotowanie do narodzin dziecka jest dość czasochłonne. Czasem w wyniku stresu z nim związanego zdarzy nam się zapomnieć o kilku kwestiach. Jednak warto pamiętać, aby przekazać swoim domowym pupilom, że maleństwo jest już w drodze i niedługo zamieszka razem z nimi pod jednych dachem. Jeśli o tym zapomnisz możesz spodziewać się reakcji podobnej do tej u kota.

Pewna para wyciągnęła lekcję z błędu, jaki popełniła. Nie powiedziała kotu o noworodku. Na własnej skórze doświadczyli, że powinni byli przygotować zwierzę na nową sytuację.

„Och, widzę że mamy nowe łóżko! Pozwól że je przetestuje…”

<a href=Reddit">

Reddit

„Ale co to ma być?!”

<a href=Reddit">

Reddit

„Nie powiedziałeś mi nic o tym, że sprowadzisz kogoś do domu! ?”

<a href=Reddit">

Reddit

Wyciągnijmy lekcję z czyiś błędów, zamiast przeżywać to na własnej skórze. Lepiej od początku przygotowywać i oswajać zwierzaki z nową sytuacją, która niebawem będzie miała miejsce. Ważne jest też rozmowa. Uwierzcie mi, one rozumieją więcej, niż może się nam wydawać.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować