Kategorie OcalonePsy

Na początku zauważyli tylko zakopane ciało. Dopiero po chwili dostrzegli przerażoną twarz psa

Anioły naprawdę istnieją. Co  więcej, możesz spotkać je każdego dnia. To ludzie, którzy pomagają innym, bez względu na wszystko.

Trzęsienie ziemi we Włoszech, spowodowało wiele zniszczeń i uszkodzeń. Wydarzenia te na zawsze odmieniły życie wielu ludzi, którzy w jednej chwili stracili dorobek swojego życia.

W tego typu sytuacjach ogromny dramat spotyka również zwierzęta, które często w tak ekstremalnych i przerażających warunkach, zostają porzucone. Nie dość, że niewinne istoty muszą uciec przed skutkami trzęsienia, po wszystkim są skazane na życie na ulicy.

W przypadku jednego psa, wydawało się, że jego koniec jest już bliski. Uwięziony pod gruzami zwierzak, znalazł się w śmiertelnej pułapce.

pies-zakopany-zywcem-1

Kiedy ratownicy zauważyli małą czarną łapkę, która się porusza, byli w szoku. Niewinna istota ostatkami sił błagała o pomoc.

pies-zakopany-zywcem-2

Na szczęście psa udało się uratować. I choć akcja ratunkowa nie była łatwa, a ratownicy ryzykowali własne życie, cała historia zakończyła się szczęśliwie. Tuż po uratowaniu, dzielna psina dostała świeżą wodę, którą wypiła w mgnieniu oka.

pies-zakopany-zywcem-4

Mamy nadzieję, że uratowany pies znalazł szczęśliwy i kochający dom. Zwierzę może cieszyć się życiem, dzięki odważnym ratownikom, którzy postanowili mu pomóc. Naszym zdaniem to prawdziwi bohaterowie, o których powinno się głośno mówić.

Źródło: littlethings.com | Fotografie: youtube.com