×

Straszne odkrycie podczas spaceru. Znalazł psa w połowie pogrzebanego żywcem

Okrucieństwo ludzi wobec zwierząt nie zna granic. Niestety ta historia po raz kolejny to udowadnia. Podczas spaceru z własnym psem mężczyzna znalazł suczkę w połowie zakopaną żywcem. Czworonóg był w fatalnym stanie, a ktoś ewidentnie chciał, żeby umarła. Mężczyzna opisał całą historię na Facebooku, a jego post spotkał się z bardzo szerokim odbiorem w Internecie.

Podczas spaceru mężczyzna dokonał szokującego odkrycia

Pedro Dinis spacerował ze swoim psem w pobliżu Paryża we Francji. W pewnym momencie napotkał przerażający widok – suczka rasy Dog z Bordeaux była w połowie pochowana żywcem.

Czworonóg był w fatalnym stanie

Suczka była odwodniona, a jej oczy pokryte były kurzem i piachem. To jednak nie koniec szokujących wieści. Ona miała na sobie smycz, która była przymocowana do worka ze żwirem. Uprząż uniemożliwiłaby jej uwolnienie się, gdyby udało się jej jakoś wydostać. Ktoś wyraźnie chciał, żeby umarła!

Pedro opisał wszystko na Facebooku:

„Wczoraj wybrałem się na spacer z moim psem. Mój pupil czuł się taki wolny biegając bez smyczy, więc postanowiłem pójść jeszcze trochę dalej. Całe szczęście, że to zrobiłem, bo dzięki temu znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Znaleźliśmy suczkę, która została brutalnie pogrzebana żywcem. Jedynie jej głowa była widoczna, a reszta ciała pokryta piachem. To był po prostu szok. W naszym kraju za takie coś grozi do 2 lat pozbawienia wolności i 30 tysięcy euro grzywny. Zdjęcia są szokujące, ale w rzeczywistości było dużo gorzej.” – napisał mężczyzna.

Mężczyzna znalazł suczkę w samą porę

Niewiadomo, czy ona przeżyłaby kilka godzin więcej w takich warunkach. Mężczyzna odnalazł ją w samą porę! Pedro oraz jego pies wspólnie pracowali, aby uwolnić biedną suczkę z ziemi.

„Mój pies pomagał mi kopiąc dziurę. Robiliśmy wszystko, aby jak najszybciej uwolnić to biedactwo.”

Misja została zakończona sukcesem

Kiedy suczka w końcu była wolna, Pedro Dinis od razu podał jej wodę. Ona była tak strasznie spragniona!

Mężczyzna zawiadomił o wszystkim policję

We Francji obowiązują surowe przepisy dotyczące przeciwdziałania nadużycią wobec zwierząt. Sprawa została zgłoszona na policję, a śledztwo niemal od razu zostało rozpoczęte. Policjanci mają nadzieję, że szybko uda im się odnaleźć okrutnego człowieka, który potraktował to niewinne stworzenie w taki sposób.

Suczka jest już bezpieczna

Biedny czworonóg został przewieziony do weterynarza, a gdy tylko będzie na to gotowy, zostanie przekazany do adopcji. Wszyscy uważają, że ta suczka szybko znajdzie kochającą rodzinę. Jest niezwykle wdzięczna, że uratowano ją z tej strasznej opresji.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować