Kategorie Newsy

Zabiła osiem szczeniaczków na oczach ich mamy. „Chciałam dać jej nauczkę!”

Cała ta smutna sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu, w mieście Krishnanagar w Indiach. Jednak ze względu na jej bestialstwo postanowiliśmy o niej przypomnieć. Mamy nadzieję, że już nigdy więcej się nie powtórzy i pozwoli każdemu wyciągnąć odpowiednie wnioski i przemyślenia.

Jak zapewne wiesz, w Indiach jak i w wielu innych krajach po ulicach miast błąka się bardzo wiele bezpańskich zwierząt. Nie mając dachu nad głową każdego dnia starają się walczyć o przeżycie. Muszą znaleźć jedzenie i bezpieczny kąt, by się przespać. Nie są wysterylizowane ani wykastrowane, zatem ich liczba nieustannie rośnie… Niektórzy starają się dbać o te zwierzęta, dając im chociażby pożywienie.

Zabiła osiem szczeniaczków na oczach ich mamy. „Chciałam dać jej nauczkę!”
Imgur

Historia 4-letniej suni

4-letnia, bezpańska sunia oszczeniła się nieopodal domu pewnej kobiety. W miocie znalazło się aż osiem szczeniąt. Jednak nie było im dane przeżyć… Gdy kobieta zauważyła psy, nie mogła opanować swojej złości. Każdym ze szczeniąt uderzyła o wielki kamień, upewniając się, że nie żyje. Następnie ich martwe ciała ułożyła jedno obok drugiego.

Przez cały ten czas ich matka, Ammu wszystkiemu się przyglądała. Widziała, jak kolejno giną jej dzieci. Gdy szczeniaki leżały już bez ruchu na ziemi, usiłowała je obudzić. Niestety nieskutecznie. W końcu dotarło do niej, że nie jest już w stanie nic zrobić. Zrozpaczona uciekła.

Zabiła osiem szczeniaczków na oczach ich mamy. „Chciałam dać jej nauczkę!”
Imgur

Sprawczyni zabójstwo uszło płazem?

Gdy kobietę odpowiedzialną za śmierć ośmiu szczeniąt zapytano, dlaczego dopuściła się takiego czynu, odpowiedziała, że chciała dać psu nauczkę, a zarazem przekazać wiadomość, aby nigdy więcej nie zbliżał się do jej domu. Kobietę bezzwłocznie aresztowano. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródła: ketoanasa.online