Kategorie Newsy

Wściekł się, że partnerka śpi z psem w łóżku. W akcie agresji dopuścił się potwornego czynu

23-letni Yulong Du wyrządził psu potworną krzywdę. Chciał w ten sposób zranić tak naprawdę nie jego, a swoją dziewczynę. Wiedział, że zadając ból psu, jeszcze mocniej skrzywdzi ją…

Był zazdrosny o ukochanego pupila kobiety

Zdrowa zazdrość potrzebna jest w każdym związku. Jednak nie powinna przekraczać ona granic, bo nie prowadzi wówczas do niczego dobrego. Tak właśnie było w tym przypadku. Wszystko zaczęło się od słownych potyczek. Du nie wytrzymał i uznał, że najlepiej będzie, jak po prostu wyjdzie z mieszkania i ochłonie. Jednak po krótkim czasie wrócił. Wtedy sprawy nabrały gwałtownego i nieprzewidzianego obrotu.

Wściekł się, że partnerka śpi z psem w łóżku. W akcie agresji dopuścił się potwornego czynu
Peakpx / Zdjęcie ma charakter poglądowy

Kiedy Du wrócił do mieszkania, był pod wpływem alkoholu i zarzekał się, że nie wyjdzie. Partnerka zdawała sobie sprawę, że szanse na przekonanie go są niewielkie, zatem zaproponowała, aby przespał się na podłodze. Nie miała ochoty spać z nim w jednym łóżku. Wszystko mogło potoczyć się inaczej, ale mężczyzna zauważył leżącego w pościeli 13-letniego psa. Wtedy jego agresja przybrała na sile.

Rozpętała się kłótnia

Du usłyszał z ust partnerki, że kocha ona bardziej psa niż jego. Zadziałało to jak płachta na byka. Mężczyzna rzucił się na nią. W trakcie szarpaniny kobieta doznała urazu szyi. Najgorsze jednak było to, że 23-latek chwycił pupila i rzucił nim. Czworonóg uderzył w pralkę. Gdy leżał już na ziemi, miał napady drgawek. Zmarł tuż przed przyjazdem służb…

Wściekł się, że partnerka śpi z psem w łóżku. W akcie agresji dopuścił się potwornego czynu
abc4

Yulong Du został schwytany przez policję. Odpowie za napad, uszczerbek na zdrowiu partnerki, a także okrucieństwo wobec zwierząt, skutkujące śmiercią.

Tagi