Kategorie PsyWideo

Dzieci wyrzuciły suczkę przez okno bloku. Skutki okazały się tragiczne

Pies kocha swoją rodzinę bezwarunkowo. Dla niego nie liczy się nasz wygląd ani zawartość portfela tylko to, w jaki sposób go traktujemy. Okazując miłość pupilowi, możemy liczyć na odwzajemnienie tego uczucia. Niestety nie każdy obdarza swoje zwierzaki uczuciem, a co więcej skazuje je na cierpienie.

Suczkę potraktowano w okropny sposób

Każdego dnia na całym świecie tysiące psów cierpli z powodu okrucieństwa swoich opiekunów. Tym razem do kolejnej tragedii doszło z udziałem małej suczki.

Celię potraktowano w okropny sposób. Dzieci w ramach zabawy postanowiły wyrzucić suczkę z okna bloku. Biedna Celia wylądowała na twardym betonie. Kiedy zapytano je dlaczego to zrobiły, wytłumaczyły, że nie chcą jej bo „jest brzydka”.

Łapka suczki dosłownie roztrzaskała się na pół. Rodzice dzieci wezwali pracowników PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) i oznajmili, że nie zamierzają się nią dłużej zajmować.

Dzieci wyrzuciły suczkę przez okno bloku. Skutki okazały się tragiczne
PETA / youtube.com

Obrażenia były bardzo poważne

Kiedy pracownicy PETA dotarli na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Wiedzieli, że Celia bardzo cierpli, ale pomimo to jej ogonek nie przestawał merdać. Już w bezpiecznym miejscu dokładnie zbadali suczkę i okazało się, że złamanie przedniej łapki jest na tyle poważne, że konieczna będzie amputacja.

Dzieci wyrzuciły suczkę przez okno bloku. Skutki okazały się tragiczne
PETA / youtube.com

Historia skończyła się szczęśliwie

Mimo ogromnego cierpienia cała ta dramatyczna historia skończyła się dla suczki bardzo pomyślne. Celia bardzo szybko wyzdrowiała i przyzwyczaiła się do tego, że nie ma przedniej łapki. Małym pieskiem zajęła się rodzina zastępcza. Zapewnili jej bezpieczeństwo i miłość, którego tak bardzo potrzebowała.

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, że nie da się jej nie kochać!

Przed wzięciem do siebie jakiekolwiek zwierzaka, powinniśmy się dokładnie zastanowić, czy będziemy potrafili obdarzyć go miłością i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa.

Tagi
Źródła: www.lelum.pl/suczka-250320-js-wyrzucona-blok/
Fotografie: www.youtube.com