×

Wyrzuciła swojego niepełnosprawnego psa z auta. To wstrząsające, co dzieje się później

To przerażające, jakimi potworami potrafią być ludzie. Szczególnie to bolesne dla zwierząt, które kochają ich nad życie. Pewnego dnia kamera monitorująca osiedle uchwyciła moment, w którym kobieta porzuca swojego niepełnosprawnego psa. Robi to tak, jakby biedak był przedmiotem do wyrzucenia. W chwili, kiedy psiak próbuje do niej wrócić, po prostu go odpycha. To okropne! Serce się kraje, jak pies został potraktowany.

Porzuciła niepełnosprawnego psa

Nagranie wzbudza emocje nie tylko u miłośników psów, ale każdej osoby, która ma chociaż odrobinę empatii. Kobieta, która porzuciła niepełnosprawnego psa, wykazała się całkowitym jej brakiem. Zachowała się jak prawdziwy potwór, a psa potraktowała jak śmiecia.

Na filmie widać, jak zatrzymuje pojazd i pozbywa się z niego psiaka. Czworonóg zaskoczony tym, co się dzieje, próbuje do niej wrócić, ale ta bez serca po prostu go odpycha. Wszystko działo się w biały dzień na ulicy w Sao Leopoldo w Brazylii.  Nagranie, chociaż zostało opublikowane w mediach w 2020, dzięki internautom, wstrząśniętym całą sprawą, rozniosło się po sieci, a oni sami nie zostawili tak tej sprawy. Kobieta musiała odpowiedzieć za swój czyn.

Kamera monitorująca ulicę zarejestrowała zwalniający i podjeżdżający do chodnika samochód. Po chwili wysiada z niego kobieta, otwiera tylne drzwi, a następnie wypuszcza na ulicę dwa psy. Widać, jak „właścicielka” zagania jednego ze zwierzaków z powrotem do pojazdu, natomiast drugiego zostawia. Po prostu porzuciła niepełnosprawnego psa na środku ulicy! Psiak orientując co się dzieje, chce wskoczyć do samochodu, jednak kobieta zastawia mu drogę i brutalnie odpycha. Serce pęka, jak niepełnosprawne stworzenie uderza pyszczkiem o ziemię.

Pies został zwrócony rodzinie

Okazało się, że psiak został odnaleziony i przewieziony do schroniska, a następnie zwrócony rodzinie! Ponieważ nikt wcześniej nie wiedział, co się stało. Niestety, to co zrobił tym razem mąż kobiety, potwierdza że są oni potworami. Ponieważ wywiózł ponownie psa, jednak nie na ulicę, a na odludzie i ponownie porzucił psa. Biedak musiał niesamowicie cierpieć. Zachowanie tej rodziny udowadnia, że ludzkie okrucieństwo nie zna granic.

Całe szczęście, historia niepełnosprawnego pieska zakończyła się szczęśliwie. Tintin, bo takie imię otrzymał od pracowników Miejskiego Sekretariatu Ochrony Zwierząt, został objęty profesjonalną opieką. Za sprawą głośnego skandalu, jaki wybuchł po publikacji filmu w Internecie, już 30 osób zaoferowało chęć adopcji psiaka. Finalnie jego nowym właścicielem stał się Patas Geurreras. Zdaniem członków stowarzyszenia na rzecz ratowania zwierząt, Tintin radzi sobie w nowym domu zaskakująco dobrze.

Jeśli zaś chodzi o poprzednich właścicieli, którzy skazali go na tak okrutny los, to ich dni na wolności są już policzone. Według sekretarza Anderson Ribeiro, zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zidentyfikowani przez władze i zostaną surowo ukarani za porzucenie pupila. Grozi im od trzech miesięcy do roku pozbawienia wolności. Mamy jednak nadzieję, że kara będzie znacznie surowsza!

Może Cię zainteresować