×

Wstała rano – a gdy zobaczyła, co dzieje się na jej ogrodzie, przetarła oczy ze zdumienia

Wizyta zabłąkanego psa na zawsze odmieniła życie Amy Haden i jej córki. Kiedy obudziły się wcześnie rano i zeszły jak co dzień na śniadanie, nie spodziewały się, że ten dzień będzie inny od wszystkich. Córka Amy wyjrzała za okno i zobaczyła tam obcego psa, który jakby nigdy nic siedział sobie wygodnie na ich meblach ogrodowych. To był naprawdę rozbrajający widok.

Pies wylegiwał się na meblach ogrodowych

To miał być poranek jak każdy inny, kiedy Amy Haden i jej córka wstały wcześnie i postanowiły zjeść śniadanie. Nie spodziewały się jednak tego, co zobaczą za oknem. Kiedy Amy szykowała jedzenie, jej córka wyjrzała przez okno i oniemiała! Zobaczyła tam psa, który wylegiwał się na ich meblach ogrodowych, jak gdyby nigdy nic. Córka Amy aż przetarła oczy ze zdumnienia. Pies wyglądał tak, jakby był właścicielem posesji i oczekiwał, aż służba poda mu jedzenie.  To było naprawdę rozbrajające.

YouTube

YouTube

Psiak nie był jednym z psów należących do Amy. Nikt nie wiedział, skąd przyszedł. Widać jedynie było, że dobrze czuje się na swoim miejscu. Głowę oparł na poduszce i zadowolony przyglądał się stojącej w oknie córce Amy, a potem jej samej. Kiedy je zobaczył, zaczął radośnie machać ogonem na fotelu ogrodowym. Amy wiedziała już, że zabłąkany psiak skradł jej serce, dlatego postanowiła go przygarnąć. Nagranie z jego wizyty naprawdę rozbawia. Psiak nie tylko miał okazję powylegiwać się na wygodnych meblach, ale zyskał też nową rodzinę. To prawdziwy psi szczęściarz!

 

 

Może Cię zainteresować