×

Wrócili do domu, wszędzie było pełno krwi. To nie do opisania, co stało się ich psu

Takiego widoku rodzina po powrocie do domu z pewnością się nie spodziewała. Ściany i podłogi wyglądały niczym z horroru. Wszędzie była krew. Przerażeni myśleli, że ich ukochany owczarek niemiecki padł ofiarą ataku. To, co okazało się później, rozwaliło ich na łopatki…

Myśleli, że ich owczarek niemiecki został zaatakowany

Rodzina Murrin wróciła do domu. Widok, jaki zastali, przeraził ich bezgranicznie. Ich oczom ukazał się obraz jak z horroru. Zauważyli, że na ścianach i podłogach jest sporo krwi… Zszokowani pomyśleli, że ich pies padł ofiarą ataku, ale nie rozumieli, jak mogło do tego dojść. Wiedzieli, że Oden – ich wierny czworonóg – nie jest agresywny. To, co się okazało, zszokowało ich jeszcze bardziej. 

owczarek niemiecki
Źródło: Tristan Murrin

Jak wspomniał właściciel psa w wywiadzie dla WRIC, pod ich nieobecność ktoś włamał się do domu. Odeń postanowił bronić dobytku rodziny i rzucił się na włamywacza, mimo że nigdy wcześniej nie był agresywny. Tym razem sytuacja była jednak inna. Krew była dosłownie w każdym miejscu. Musiała się tu rozegrać prawdziwa “bitwa”, z której oczywiście Oden wyszedł zwycięsko.

owczarek niemiecki
Źródło: Tristan Murrin

Psu udało ię ochronić dobytek jego rodziny i przepędzić nieproszonych gości. To, co się stało, Murrin opisał też na Facebooku. Wskazał w poście, jak bardzo jest dumny ze swojego psa. Post mężczyzny został udostępniony ponad 100 tysięcy razy!

Może Cię zainteresować