Kategorie DzikiePsyWideo

Ogromny wilk goni psa po lesie. Filmik zostaje przerwany przez głośny skowyt

Pewien pies z Kanady musiał mieć szybki refleks, gdy przerażająco wielki wilk zaczął gonić go po lesie. Film z incydentu został nagrany w pobliżu domu rybackiego w północnym Saskatchewan. Kamera skupia się na ciemnym kształcie w zaroślach, podczas gdy biały pies cały czas szczeka. Nagle wielki czarny wilk biegnie w kierunku psa. Gdy czworonóg zdał sobie sprawę, że stał się celem wilka, zaczął szczekać jeszcze głośniej.

Ogromny wilk zaczął gonić psa po lesie

Cała sytuacja została nagrana. Filmik możesz obejrzeć poniżej.

 

Wilk miał ponad 2 metry

Dziki zwierzak podbiegł do szczekającego psa, po czym wrócił z powrotem do lasu. Dzielny biały czworonóg nie był zbyt zniechęcony pierwszym atakiem wilka i pobiegł za nim w głąb drzew. Wilk jednak odwrócił się w kierunku psa, a nagranie kończy się, gdy czworonóg wydaje z siebie bolesny skowyt.

Autor wideo zaczął krzyczeć

Właściciel psa, który wszystko nagrywał, zaczął krzyczeć na zwierzaki. Prawdopodobnie w ten sposób próbował powstrzymać je od walki.

Ogromny wilk goni psa po lesie. Filmik zostaje przerwany przez głośny skowyt
Źródło: Newsflare

Nie wiadomo, co stało się z białym psem

Po skomleniu czworonoga, nagranie zostało przerwane. Niestety, nie wiadomo, co stało się z białym psem po zakończeniu filmu.

Wideo zostało udostępnione przez właściciela psa

„Pracuję jako przewodnik wędkarski w północnym Saskatchewan i nakręciłem to wideo na jednym z naszych szlaków.” – wyjaśnił mężczyzna.

Ogromny wilk goni psa po lesie. Filmik zostaje przerwany przez głośny skowyt
Źródło: Newsflare

Internauci byli przerażeni tym, co zobaczyli

Komentujący wyrazili swój lęk po obejrzeniu tego wideo. Niektórzy sugerowali, że czarne stworzenie to wilk czarny, który znany jest ze swoich dużych rozmiarów. Jedna osoba wyjaśniła:

„To jest czarny wilk – odmiana wilka szarego. Występują u nas w Kanadzie, jednak rzadko się je widuje. Właściciel psa nie jest zbyt mądry, ponieważ pozwolił zbliżyć się temu wilkowi zbyt blisko.”

Inni użytkownicy byli przekonani, że stwór z filmiku na pewno nie jest normalnym wilkiem. Zamiast tego zasugerowali, że może to być coś w rodzaju nadprzyrodzonej istoty – być może jakaś postać z Sagi Zmierzch.

Zakończenie?

Chociaż nie jestem całkiem pewna, co się stało po zatrzymaniu nagrywania filmu, myślę, że pozostanę optymistką i mam nadzieję, że pies jakoś zdołał uciec od przerażającego stworzenia. Przynajmniej w ten sposób mogę uwierzyć, że ta historia ma szczęśliwe zakończenie.

Fotografie: youtube.com