Rybołów z rekinem w dziobie
Kategorie PtakiWideo

„Czy on trzyma w dziobie rekina!?” – Zatrważający materiał z ogromnym ptakiem i jego ofiarą

Niezwykły widok zaszokował plażowiczów Karoliny Południowej w Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie turyści zauważyli ptaka lecącego z ogromną rybą w szponach, która przypominała rekina!

„Czy on trzyma w dziobie rekina??”

Ashley White przyjechała do Karoliny Południowej na wakacje. Zamieszkała na 17. piętrze apartamentowcu przy Myrtle Beach i to ona nagrała niezwykły filmik, który zszokował internautów.

Nagranie udostępniła w Internecie i od razu rozgorzała dyskusja co to za rodzaj ptaka oraz czy na pewno w szponach trzymał rekina. Zdania są podzielone: niektórzy uważają że to rybołów, inni twierdzą że orzeł.

Ptak z rekinem
www.dailymail.co.uk

Kontrowersje wokół ofiary

Schwytana przez ptaka ryba również budzi spore kontrowersje – istnieją przypuszczenia, że to zbliżony wyglądem do rekina koleń. Niektórzy jednak wciąż upierają się przy rekinie, a jeszcze inni twierdzą że to zwykła makrela, choć są też głosy że może to tuńczyk!

Ptak z rekinem
www.dailymail.co.uk

To co jest pewne, to niezwykłość tej sytuacji. Jak widać wielki ptak bez jakichkolwiek problemów dźwiga w dziobie gigantyczną rybę. To widok doprawdy niezwykły na plaży pełnej ludzi!

 

Zobacz także: Ogromne niebezpieczeństwo czyhające na małe psy. Apel do właścicieli czworonogów