×

Weterynarz pokazał, jak wygląda jego praca od kulis. Filmik bije wszelkie rekordy!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda dyżur w klinice weterynaryjnej? Teraz w końcu masz okazję zobaczyć, co się tam dzieje. A wszystko to za sprawą dr Thomasa Hamiltona, który postanowił stworzyć ciekawy content na Tik Toku – pokazuje życie lekarza weterynarii od kulis. Oglądając jego filmiki widać, że to człowiek o wielkim sercu do zwierząt i osoba na odpowiednim miejscu.

Weterynarz pokazuje kulisy swojej pracy

Dr Thomas Hamilton to człowiek-dusza. Na co dzień mężczyzna pracuje w klinice Rhode Island Anmial Medical Center w Stanach Zjednoczonych. Weterynarz wykazuje się wielką miłością do zwierząt i prawdziwą pasją do swojej pracy. Właściciele, którzy oddają mu pod opiekę pupile, mogą być w 100 procentach pewni, że ich zwierzak jest w dobrych rękach. W ostatnim czasie dr Hamilton wpadł na rewelacyjny pomysł, aby pokazać wszystkim, jak wygląda jego praca od kulis.

weterynarz
Źródło: drtom83 / TikTok.com

Jego filmiki na Tik Toku po prostu chwytają za serce. Widać, że ze swoimi podopiecznymi ma rewelacyjny kontakt, a sam dobrze czuje się w ich towarzystwie. I ze wzajemnością! Zwierzaki po prostu wchodzą mu na głowę, liżą po twarzy, dają się głaskać i widać, że naprawdę mają z nim dobrą więź. Dr Hamilton do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a to sprawia, że każdy ze zwierzaków jest traktowany wyjątkowo. Doktorowi nie brakuje czułości, gestów empatii i zrozumienia, co jest wspaniałe dla często zestresowanych zabiegiem zwierzaków.

@drtom83 My new intern… #drtom #veterinarian #veterinariansoftiktok #fyp #foryou #viral #vibes #vetlife #pets #kitten #kittensoftiktok #love #withlove ♬ Lonely Night – FEEL SOUND

Mężczyzna stał się gwiazdą

Weterynarz tworzy świetny content w mediach społecznościowych. Ludzie są zachwyceni jego nagraniami. A internauci prześcigają się w komentarzach! Jednym z bardzo popularnych nagrań jest to, na którym widać, jak Dr Hamilton zajmuje się szczeniakiem rasy pitbull.

weterynarz
Źródło: drtom83 / TikTok.com

Ten dwuminutowy filmik to prawdziwa słodycz dla oczu. Widać na nim, jak weterynarz zdobywa zaufanie psa i traktuje go z dużą czułością. To sprawia, że maluch nie ma żadnych lęków i dobrze czuje się przy mężczyźnie, pozwalając mu na badania.

@drtom83 He wanted to come up! It is our job to change their perspective! #drtom #veterinarian #fyp #foryou #viral #veterinariansoftiktok #vetlife #love #vibes #compassion #patienceformypatients #animaldoctor #positiveenergy #puppy #puppiesoftiktok ♬ Rose – James Horner

Chciałabym móc wyściskać ich obu! – pisze jedna z internautek pod filmem.

To takie słodkie! Widać, że z pasją wykonuje swoją pracę. – podsumowuje inny. 

weterynarz
Źródło: drtom83 / TikTok.com

Weterynarz stał się gwiazdą! Miał nawet swój debiut w programie telewizyjnym „Good Morning America”. To sprawiło, że telewizja chętnie zaprasza go do programów jako eksperta. To cudowne, że są tacy ludzie jak on! Oby takich weterynarzy było więcej!

Może Cię zainteresować