×

Uzbrojeni bandyci włamali się do sklepu. Trudno uwierzyć, kto ich stamtąd pogonił

Może i ta chihuahua jest mała ciałem, ale z pewnością wielka duchem. Pieskowi nie brakuje odwagi i brawury, co ostatnio doskonale udowodnił. Dzielny czworonóg skutecznie przegonił złodziei, dzięki czemu został okrzyknięty bohaterem. Brawo, maluchu!

Mała chihuahua wkracza do akcji

Biuro szeryfa w regionie Altadena w Kalifornii pokazało niecodzienne nagranie zarejestrowane w sklepie z tytoniem. Nagle, do środka weszli dwaj zamaskowani włamywacze. Byli uzbrojeni i żądali od sprzedawcy pieniędzy. Właściciel sklepu posłusznie zaczął wkładać banknoty do torby, a wtedy do akcji wkracza dzielna chihuahua.

Pokazała im, gdzie raki zimują

Piesek wyskakuje niczym Filip z konopii, głośno szczękając i rzucając się na bandytów. W pewnym momencie, jeden z napastników zaczął mierzyć do psiaka bronią, ale nawet to nie wystraszyło małego czworonoga. Ostatecznie chihuahua skutecznie wygania złodziei ze sklepu i wysyła ich tam, gdzie pieprz rośnie. Wystraszeni bandyci pędzili  w popłochu, uciekając przed małym pieskiem. Wiali, jakby miały im się nogi połamać!

Piesek okrzyknięty bohaterem

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery, a filmik tracił do Internetu. Wideo zyskało mnóstwo wyświetleń, a mały psiak został okrzyknięty prawdziwym bohaterem. Jak widać, w małym ciele wielki duch. Brawo, maluszku!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Zobacz także: Piesek-bohater daje nauczkę włamywaczom i wygania ich z apteki. Mamy nagranie z monitoringu

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować