×

Uparty husky urządza w parku scenę na miarę Oscara. Można się popłakać ze śmiechu

Husky to bardzo uparte i zabawne psiaki, które po prostu uwielbiają mieć ostatnie zdanie w sporach. Idealnym przykładem jest Archer, który tak bardzo uwielbia psi park, że za nic w świecie nie chce go opuścić. Jego tata musi się nieźle nagimnastykować, aby namówić czworonoga do powrotu do domu!

„Nie zamierzam się stąd ruszać!”

Właściciel zabrał swoje dwa husky o imionach Archer i Leia do psiego parku. Po prawie dwóch godzinach zabaw, nadszedł czas wracać do domu. Niestety, pomysł ten nie szczególnie spodobał się Archerowi, który za nic w świecie nie zamierza opuszczać parku.

Właściciel psów i Leia są już w pobliżu parkingu, gotowi do wyjazdu, a Archer znajduje się daleko w parku i wcale nie jest zainteresowany wsiadaniem do samochodu

Źródło: Siberian Derpskies (@siberianderpskies) / tiktok.com

Oto pięć etapów wprowadzania Archera do samochodu:

Etap 1: Poproszenie psa o opuszczenie parku

Na początku filmiku tata Archera zwyczajnie go woła. Zamiast jednak wrócić do swojego właściciela, husky odbiega w innym kierunku, zainteresowany innym psem. Czworonóg udaje, że ma problemy ze słuchem.

Etap 2: Fałszywe pożegnanie

W tym etapie właściciel Archera udaje, że odchodzi, mówiąc do Leii: „Opuszczamy twojego brata. Teraz należy do psiego parku”. Leia, jak na grzeczną dziewczynkę przystało, od razu jest gotowa wrócić do domu, podczas gdy Archer woli ryzykować wygnaniem.

Etap 3: Uraza

Leia jest już w samochodzie. Archer wciąż znajduje się wśród swoich przyjaciół w psim parku i świetnie się bawi. „Dobra psinka, która słucha” – mówi właściciel kierując kamerę na suczkę. „Archer ” – dodaje, podchodząc do niesfornego psa.

Etap 4: OK, to zaczyna być denerwujące

Psi tata wraca do parku, aby sprowadzić Archera do samochodu. Właściciel ponownie woła psa, ale zamiast tego Archer zaczyna iść w przeciwnym kierunku.

Etap 5: Przekupstwo

Przysmaki zawsze działają. W ten sposób tata Archera w końcu wsadził swojego niesfornego psa do samochodu. Oczywiście, Leia też dostała smakołyki, ponieważ była znacznie grzeczniejsza w porównaniu do swojego brata.

Źródło: Siberian Derpskies (@siberianderpskies) / tiktok.com

Filmik, który stał się hitem

Wszyscy kochamy nasze psy, ale nie od dziś wiadomo, że one czasami bywają trochę ambiwalentne w stosunku do naszych potrzeb. Właściciel Archera napisał pod filmikiem:

To jest typowy Archer – dokładnie wiedział, czego od niego chcę, ale po prostu go to nie obchodziło.

Filmik opublikowany na koncie Archera i Lei (@siberianderpskies) od czasu publikacji zyskał ponad 2,5 miliona polubień. A oto wideo:

@siberianderpskies

For the record, we were at the dog park for nearly two hours before I told him it was time to go home. 🐺😩🤷🏻‍♂️😅 #siberianhusky #siberianhuskies #husky #siberianderpskies #huskiesoftiktok #dogsofttiktok #huskies

♬ original sound – Siberian Derpskies

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować