Kategorie Newsy

Powiedział swojej papudze, że pora wejść do klatki. Reakcja ptaka na te słowa jest spektakularna!

Jeśli lubisz głośne ptaki, to idealnym towarzystwem dla Ciebie może być papuga Kakadu, która może pochwalić się bardzo piskliwym głosem.

Ptaki z tego gatunku ewoluowały w ten sposób, że ich charakterystyczny głos stał się z jednej strony formą komunikacji, z drugiej zaś, metodą na przeżycie. To bardzo inteligentne zwierzaki, które mogą nas niejednokrotnie zaskoczyć.

Papugi Kakadu nie tylko potrafią krzyczeć, ale też rozmawiać z ludźmi, powtarzając usłyszane słowa. Dlatego należy uważać, co też mówi się w ich towarzystwie. Jeśli „chlapniesz” coś przy takim pupilu, możesz być pewny, że zarówno Twoi sąsiedzi, jak i odwiedzający Cię goście, już niebawem usłyszą ciekawą wiązankę.

Jednym z uroczych „krzykaczy” jest również Pebbles, której zasób słów jest bardzo „bogaty”. W nagraniu powyżej uparty ptak nie chce wrócić do swojej klatki. Jego show i zdecydowany sprzeciw bawią do łez. Najlepszym elementem jej wystąpienia jest zmienność argumentów, które prezentuje. Nie brakuje w nich zarówno wulgaryzmów jak i teksów typu:

„Ja po prostu lubię rock and roll”.

Podziel się tym zabawnym nagraniem z rodziną i przyjaciółmi.

Źródło i fotografie: damn.com