Kategorie PsyWzruszające

Ten starszy pan i jego niepełnosprawny pies poruszyli ludzi z całego świata

Sabrina la Grotteria mieszka we Włoszech w miejscowości Vibo Valentia. W zeszłym tygodniu w pobliżu swojego domu kobieta była świadkiem sceny, która poruszyła jej serce. Wszystko za sprawą starszego pana oraz jego niepełnosprawnego czworonoga. Miłość łącząca tę wspaniałą dwójkę jest po prostu niewyobrażalna. Ten duet poruszył serce nie tylko Sabriny, ale również całego kraju, a także internautów z całego świata!

Sabrina była świadkiem niezwykłego obrazu

W okolicy domu kobiety pewien starszy pan pchał na wózku swojego psa. Czworonóg jest niepełnosprawny i nie może samodzielnie się poruszać. Właściciel oraz jego czworonóg akurat wracali ze spaceru. Po wszystkim starszy pan pomógł zwierzakowi wejść do domu.

Ten starszy pan i jego niepełnosprawny pies poruszyli ludzi z całego świata
Sabrina la Grotteria

Kobieta postanowiła wszystko nagrać

Wideo jest dość krótkie i uchwycone z daleka, ale doskonale ukazuje codzienną rutynę właściciela oraz jego psa. Ten mężczyzna bardzo się poświęca, aby pomóc swojemu futrzanemu przyjacielowi radzić sobie z niepełnosprawnością. Miłość widać tutaj gołym okiem!

„Byłam niezwykle wzruszona, kiedy to zobaczyłam. Musiałam to nagrać, bo chciałam, żeby ludzie zobaczyli, jak wygląda prawdziwa miłość oraz poświęcenie.” – powiedziała Sabrina.

Filmik nagrany przez Sabrinę możesz obejrzeć poniżej

Questo video racchiude una sola parola "UMANITÀ" cane con tumore alle ossa, portato a passeggio 3/4 volte al giorno. Bisognerebbe premiare quest'uomo. Nei pressi dello stadio di Vibo Valentia che ne pensate?

Publiée par Sabrina la Grotteria sur Mercredi 18 juillet 2018

 

Wideo spotkało się z bardzo szerokim odbiorem

Internauci z całego świata dosłownie zakochali się w tej uroczej parze. Filmik z ich udziałem został już obejrzany przez prawie 700 tysięcy użytkowników. We włoskich mediach opisywano tę sytuację jako gest, który poruszył całe Włochy. Pod postem Sabriny posypało się mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

„Wspaniały człowiek. On jest nadzieją dla świata.”

„Mam nadzieję, że dobro wróci do tego człowieka.”

„Niech Bóg ma was oboje w swojej opiece.”

„W ostatnim czasie widziałem już naprawdę wiele. Ciągle krzywdzone zwierzęta, fałszywi ludzie, a dookoła tyle hipokryzji. Ten obraz przywraca mi wiarę w ludzkość. Są jeszcze na tym świecie osoby, które kochają zwierzęta.”

Kim jest uroczy duet?

Choć Sabrina nie znała tej pary, dzięki mediom udało się poznać ich dokładniejszą historię. Mężczyzna nazywa się Tonino Vitale, a jego 13-letni pies ma na imię Dylan. Czworonóg stracił możliwość używania swoich tylnych łapek z powodu artretyzmu. Mimo to jego pan codziennie zabiera go na spacery na specjalnym wózku.

Ten starszy pan i jego niepełnosprawny pies poruszyli ludzi z całego świata
YouTube / LaC TV

Pan Vitale był zaskoczony, gdy dowiedział się, że tak wiele osób było poruszone filmikiem z jego udziałem

„Dylan to mój najlepszy przyjaciel i muszę przyznać, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dla mnie kochanie Dylana jest normalnym gestem – w zdrowiu i chorobie. Kiedy stał się niepełnosprawny, chciałem zrobić wszystko, aby mógł żyć normalnie. Mam nadzieję, że nasza historia sprawi, że więcej ludzi będzie szanować zwierzaki oraz wspierać je w trudnych chwilach.” – przyznał Tonino Vitale w wywiadzie dla gazety.

 

 

 

 

Tagi
Fotografie: Sabrina la Grotteria, YouTube/LaC TV