×

Przyjazny golden próbuje przebić swoją zabawkę przez szybę, aby pomóc mężczyźnie myjącemu okna

Tofu dobrze wie, że kiedy ktoś odwiedza twój dom, to bardzo ważne jest, aby miło go ugościć. To więc naturalne, że gdy zobaczył mężczyznę, myjącego okna w jego mieszkaniu na 15. piętrze, to postanowił umilić mu czas. Piesek pobiegł więc po swoją ulubioną zabawkę, mając nadzieję, że w jakiś sposób pomoże ona mężczyźnie w myciu okien.

Pies, który nigdy nie przegapi okazji, aby zdobyć nowego przyjaciela

Był zachwycony, że ktoś był za naszym oknem. – powiedziała Rebekah Hartman, mama Tofu.

Rebekah wcale nie była zaskoczona, gdy Tofu od razu skorzystał z okazji, aby zdobyć nowego przyjaciela. Towarzyski golden retriever kocha poznawać nowych ludzi i został dwukrotnie nazwany „Zwierzakiem miesiąca” przez mieszkańców jego kompleksu apartamentów.

Kiedy Rebekah zobaczyła, jak jej uroczy chłopiec z całego serca próbuje przebić swoją zabawkę przez szybę, od razu chwyciła za telefon, aby nagrać tę słodką scenę.

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @tofu_the_golden_boy

Czteroletni psiak uwielbia przynosić ludziom prezenty

Za każdym razem, gdy wracam do domu, nawet jeśli wyjdę na 2 minuty, aby wyrzucić śmieci, Tofu wita mnie z czymś w swoim pyszczku. Zazwyczaj chwyta pierwszą rzecz, jaka znajdzie się w zasięgu jego wzroku. – przyznaje Rebekah Hartman.

W tym przypadku była to jego ulubiona, zabawkowa kaczka.

Często zasypia z zabawką w ustach. – powiedział Rebekah Hartman.

Do tej pory Tofu nie widział więcej mężczyzny myjącego okna. Ale gdy tylko powróci, psiak jest już gotowy, aby znów powitać go zabawką i merdającym ogonkiem.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować