Kategorie Newsy

Theo (piesek) i Beau (maluch) – poznaj wyjątkową parę, która uwielbia ze sobą leżakować.

Rodzice Beau adoptowali szczeniaka Theo ze schroniska Santa Cruz SPCA. Pupil szybko podbił ich serca i trafił z nimi do domu.

1

„Duży Ptak” – tak nazywano pieska w schronisku, był najbardziej nieśmiały z nich wszystkich. Mimo to, najszybszy kontakt złapał z naszym synem Beau, który z wielką radością wziął go na kolana. Spojrzał w jego małą futrzaną twarz i już było wiadomo, że będą to najwięksi przyjaciele – mówi Jessica, mama chłopca.

2

Ten uroczy piesek to nie tylko członek rodziny. Szczeniaczek, któremu nadano imię Theo stał się również gwiazdą Internetu. Jessica umieszcza zdjęcia psiaka i swojego synka, którzy oddają się błogiej drzemce. Zdjęcia szybko stały się popularne i zdążyły podbić serca ludzi.

3

Każdego dnia Jessica kładzie swoje dziecko na krótką drzemkę, a piesek podąża tym samym śladem i usypia razem z nim.

4

Kiedy Beau zasypia, matka przenosi szczeniaczka do jego pokoju. „Przytulają się do siebie i śpią razem minimum dwie godziny” mówi mama.

5

Ich drzemki są czymś magicznym i ukazującym, jak wielka łączy ich przyjaźń.

6

Mają nawet swój hashtag: #TheoandBeau.

7

„Myślę, że Theo, który został wcześnie porzucony przez swoją matkę, odbiera Beau jako swojego brata. Jest między nimi teraz tylko 8 tygodni różnicy, może dlatego tak dobrze się dogadują” – mówi Jessica.

8

„Ciekawe w ich relacji jest to, że czują się fantastycznie w swoim towarzystwie, ale też kłócą się jak rodzeństwo” – dodaje Jessica.

9

Jessica chce wykorzystać zdjęcia i wydać album, z którego dochód będzie przekazany do schroniska dla psów w Santa Cruz.

10


11
Co za urocza para przyjaciół.