Kategorie NewsySłodkie

Ludzie oszaleli na punkcie starszego pana, który ucina drzemki z kotami w lokalnym schronisku

W tym tygodniu organizacja Safe Haven Pet Sanctuary w mieście Green Bay podzieliła się uroczymi zdjęciami jednego z wolontariuszy. Słodkie fotografie poruszyły serca internautów z całego świata. To po prostu trzeba zobaczyć!

Mężczyzna ze zdjęcia to Terry Lauerman

Terry zaczął przychodzić do schroniska jakieś pół roku temu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zaczął przychodzić każdego dnia. Uwielbia spędzać czas z kotami – a głównie to spać tuż obok nich i przytulać je.

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Mardi 18 septembre 2018

 

Zdjęcia z udziałem mężczyzny zrobiły furorę w sieci

Zdjęcia zostały udostępnione prawie 10 tysięcy razy i trafiły na pierwszą stronę portalu Reddit. Elizabeth Feldhausen, założycielka Safe Haven Pet Sanctuary, przyznała, że nigdy nie spodziewała się, że jej schronisko otrzyma tyle uwagi.

„Od jakiegoś czasu Terry zaczął przychodzić do nas codziennie. Powiedziałam mu, że zdjęcia z jego udziałem zostały obejrzane przez ponad 400 tysięcy osób, a on opowiedział mi, że cieszyłby się, gdyby każda z tych osób przekazała chociaż dolara na rzecz potrzebujących zwierząt.” – mówi Elizabeth Feldhausen.

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Mardi 18 septembre 2018

 

Ludzie z całego świata zakochali się w Terrym

„Terry raczej nie jest fanem Internetu i nie ma nawet Facebooka. Ludzie domagają się teraz, żeby założył Instagram! On ma jednak trochę inne priorytety. Ciągle powtarzałam mu, że jest sławny. Terry natomiast tylko skromnie się uśmiecha i wraca do pieszczot z kotami.” – powiedziała Elizabeth Feldhausen.

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Mardi 18 septembre 2018

 

Safe Haven Pet Sanctuary jest organizacją typu non-profit, która została otwarta w grudniu 2016 roku

Good Old Milo went and found himself an orange cat breakfast posse. 😹❤️🐾

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Dimanche 16 septembre 2018

 

Placówka opiekuje się kotami, które miały być uśpione

Wolontariusze z Safe Haven Pet Sanctuary ratują niepełnosprawne koty z miejsc, w których groziła im eutanazja. Zwykle w placówce znajduje się około 20-30 kotów.

„W ciągu dwóch ostatnich lat pomogliśmy ponad 300 kotom, które miały specjalne potrzeby.” – przyznała Elizabeth Feldhausen.

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Jeudi 6 septembre 2018

 

To schronisko jest wolne od klatek

„Nie mamy tutaj żadnych klatek. Nasza placówka ma charakter terapeutyczny. Pomagamy kociakom pozbyć się traumy, jakiej doświadczyły. Klatki na pewno nie byłyby dobrym pomysłem. Nasi podopieczni mają się u nas czuć tak, jak w ciepłym domu.” – wyjaśnia Elizabeth Feldhausen.

Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Vendredi 17 août 2018

 

Wszystkim wolontariuszom ze schroniska dziękujemy za wspaniałą pracę, jaką wykonują!

 


Fotografie: facebook.com