Kategorie Newsy

Sesja zdjęciowa tej trójki jest fantastyczna. Zachwycają się nimi miliony Internautów.

Serca Internautów jakiś czas temu skradła niezwykła para przyjaciół. Zdjęcia prezentujące drzemkę kilkumiesięcznego Teo i jego wiernego towarzysza Beau pokochały miliony osób. Jak się okazuje fotki tej dwójki ostatnio są jeszcze bardziej urocze i kochane, a wszystko za sprawą… trzeciego bohatera.

Do ślicznego chłopczyka i słodkiego psiaka dołączyła urocza dziewczynka, Evangeline. Nazywana przez bliskich Evvie jest młodszą siostrą Teo. Wspólnie ze swoim braciszkiem i czworonogiem mała piękność tworzy zgraną ekipę, która kocha wspólne drzemki. Silną więź pomiędzy rodzeństwem i psem widać szczególnie na zdjęciach. Ich autorem jest mama Teo i Evangeline, Jessica Shyba.

Kobieta fotografuje swoje pociechy w momencie kiedy śpią z Beau. Efekty jej pracy są niesamowite. Nikt nie potrafi przejść obojętnie obok oryginalnych zdjęć. Zainteresowanie jest tak wielkie, że Jessica postanowiła stworzyć i wydać książkę ze zdjęciami drzemiących dzieci i psa. Trzymamy kciuki za wyjątkowych modeli i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz ich wspólne fotografie rozczulą Internautów.

theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-11theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-10theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-9theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-8theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-7theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-6theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-5theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-4theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-3theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-2theo-beau-evangelina-evvie-baby-sister-nap-photos-jessica-shyba-1