Kategorie KotyWzruszające

Kot ujrzał w telefonie opiekuna, który zmarł lata temu. Jego reakcja poruszyła miliony ludzi

Niektórzy twierdzą, że koty nie mają uczuć wyższych, a nawet że nie są zdolne do jakiejkolwiek miłości. To niezwykle krzywdzący stereotyp, który należy obalić raz na zawsze. Jeżeli również masz takie zdanie, to już za chwilę zobaczysz filmik, który zmieni twoje podejście do tych futrzaków. Prawdą jest, że one potrafią przywiązywać się do człowieka równie mocno, co psy. Robią to prostu w inny sposób. Należy się nauczyć, jak rozumieć kota.

Kot zobaczył w telefonie swojego właściciela, który zmarł kilka lat temu

Zwierzak był niezwykle wzruszony, tym co zobaczył na ekranie i nie mógł przestać wpatrywać się w telefon. Na końcu położył swoją główkę na ekranie, jakby chciał być bliżej swojego ukochanego człowieka, którego niestety już nie ma. Kociak najwidoczniej bardzo chciał dotknąć swojego zmarłego właściciela oraz przytulić się do niego.

Kot ujrzał w telefonie opiekuna, który zmarł lata temu. Jego reakcja poruszyła miliony ludzi
Źródło: Engin Yilmaz / facebook.com

Wszystko zostało nagrane

Poruszająca reakcja kota została nagrana, a filmik trafił do sieci. Wideo poruszyło serca naprawdę wielu osób. Od czas publikacji filmik został obejrzany przez ponad 38 milionów osób oraz udostępniony ponad 1 milion razy. Pod wideo pojawiło się również mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

„A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć, a niestety nie każdy to potrafi”

„Po obejrzeniu tego filmiku łzy same pociekły mi po policzkach. Mimo że minęło już parę lat od śmierci właściciela, to widać, że ten biedak nadal bardzo cierpi. Musiał być bardzo blisko ze swoim właścicielem”

„To takie przykre. Każdy, kto uważa, że koty nie potrafią kochać, powinien obejrzeć ten filmik”

Wideo z udziałem kota możesz obejrzeć poniżej

Zwierzęta odczuwają różne emocje podobnie do nas

Reakcja futrzaka ukazuje, że zwierzaki również mają uczucia i cierpią po stracie bliskich osób równie mocno co ludzie. Ten kot to z resztą nie pierwszy dowód, który to potwierdza!

Kot ujrzał w telefonie opiekuna, który zmarł lata temu. Jego reakcja poruszyła miliony ludzi
Źródło: Engin Yilmaz / facebook.com

 

 

 

 

Fotografie: facebook.com