×

Psy sąsiadów wyjątkowo się lubiły. Pewnego dnia właściciele postanowili sprawić im niespodziankę

Tate to pies o ogromnym sercu, który bardzo kocha swoich właścicieli – Hailee Graham i jej męża. Nie bez powodu. Zanim została adoptowana przez parę, suczka mieszkała na ulicy. Po znalezieniu rodziny, Tate zyskała również czworonożną bratnią duszę.

Hailee Graham

Hailee Graham

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy Graham i jej mąż przywieźli Tate do domu, ich najbliższy sąsiad zaadoptował psa o imieniu Veron, który był mniej więcej w tym samym wieku co Tate.

Pomimo wysokiego ogrodzenia dzielącego dwa podwórka, Tate i Vernon nie musieli długo czekać, by zdać sobie sprawę ze swojej obecności. W przeciągu krótkiego czasu dwa czworonogi zaczęły poważnie pracować, aby się do siebie zbliżyć.

Hailee Graham

Hailee Graham

„Kiedy wyszłam na dwór, zauważyłam, że kopały dziurę pod płotem aby się do siebie dostać. Nie mogliśmy ich przed tym powstrzymać.” – powiedziała Graham.

Hailee Graham

Hailee Graham

Początkowo Graham myślała o ustaleniu regularnych spotkań, aby czworonogi mogły spędzić ze sobą trochę czasu. Później wpadła jednak na jeszcze lepszy pomysł.

„Pomyślałam, że można by zamontować drzwi w płocie, aby pieski mogły bawić się ze sobą zawsze, kiedy będą miały na to ochotę.”

W zeszły weekend pomysł Graham został pomyślnie zrealizowany.

Hailee Graham

Hailee Graham

Drzwi pozwalały psom na spotykanie się o dowolnym czasie. Czworonogi nie mogły się doczekać, kiedy będą mogły z nich skorzystać.

Hailee Graham

Hailee Graham

Od tego czasu sprawy nigdy nie były lepsze dla Tate i Vernon – wszystko dzięki nowym drzwiom.

„Kochają być razem i bawić się ze sobą.”

Hailee Graham

Hailee Graham

Graham ma nadzieję, że być może i inni właściciele zainspirują się, aby otworzyć swoje podwórka. Oczywiście należy pamiętać, pomysł ten nie będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego.

Hailee Graham

Hailee Graham

„Mam nadzieję, że zachęci to ludzi do bycia bardziej przyjaznymi dla swoich sąsiadów.”

Może Cię zainteresować