×

Tata, który „nie chciał psa” w akcji. Filmik podbija Internet!

To znany motyw, kiedy dziecko prosi rodziców o psa, a tata kategorycznie odmawia. Później następuje zwrot akcji o 180 stopni i kiedy ojciec widzi szczeniaka już w domu, zakochuje się w nim bez pamięci. Wtedy cała niechęć odchodzi w niepamięć! Tak było i w tym przypadku, kiedy tata Alice najpierw odmawia psa, a potem sam czule się nim zajmuje! Wideo z ich wspólnych chwil rozczula internautów. Pies stał się jego najlepszym przyjacielem.

Bo pies to najlepszy przyjaciel

Dla taty Alice strata wcześniejszego psa była strasznym przeżyciem. Ból był tak niesamowity, że powiedział sobie, że już nigdy nie będzie chciał mieć kolejnego psa w domu! Jego córka Alice wiedziała, że jego serce jest mocno złamane i chciała mu pomóc. Chociaż początkowo mężczyzna nie chciał się do tego przyznać, to w duszy chciał, aby ktoś wypełnił pustkę pozostawioną przez poprzedniego zwierzaka. Każdy, kto stracił pupila, wie jak bardzo jest to trudne i bolesne. Alice chciała pomóc ojcu, dlatego postanowiła, że przygarnie psa. I tak się też stało.

pies
Źródło: alicegrgl / TikTok.com

W jej ręce trafił bezpański psiak o imieniu Jean Grey. Maluch spędził większość swojego jeszcze krótkiego życia samotnie. Porzucony i zapomniany. Gdy tylko Alice zobaczyła psiaka, od razu wiedziała, że jej tata pokocha go całym swoim sercem i na nowo odzyska radość życia.

Jednak ojciec dziewczyny, kiedy usłyszał o jej pomyśle, nie był początkowo tym zachwycony. Nadal odzywał się w nim ból. Dlatego Alice zorganizowała im pierwsze spotkanie. I jak się potem okazało, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ojciec dziewczyny zakochał się w Jean Grey od razu! Szybko nawiązali nić przyjaźni. Alice opublikowała na Tik Toku poruszający film, na którym jej tata kładzie psa do łóżka i okrywa kocem. Dostał nawet poduszkę!  Przed powiedzeniem dobranoc zostawia obok pluszowego zwierzaka dla pocieszenia. To naprawdę wzrusza do łez!

 

@alicegrgl Se fue de „yo no quiero otro perro” a esto demasiado rápido 😂🤍 #perrito #pet #petlover #dog #dogsoftiktok #xyzbca ♬ Lyn Lapid – When She Loved Me (OUT NOW)” – LYN

Może Cię zainteresować