×

W jednym ze schronisk na świat przyszedł nietypowy szczeniak z wąsami

W lipcu do schroniska Dallas Animal Services trafiła suczka w ciąży, która wkrótce urodziła 11 szczeniaków. Pracownicy placówki od razu zauważyli, że w miocie znajduje się wyjątkowe szczenię. Jeden z maluchów posiadał bowiem umaszczenie, które przypominało ludzkiego wąsa! Malutka suczka szybko skradła serca wszystkich wolontariuszy. Nic dziwnego – jest tak urocza, że trudno się jej oprzeć!

W schronisku na świat przyszedł nietypowy szczeniak z wąsami

„Ta malutka suczka różniła się od swojego rodzeństwa – była inna niż jej bracia i siostry. Wszystko przez nietypowe umaszczenie, które przypomina ludzkie wąsy. Jest taka urocza i wyjątkowa!” – powiedzieli pracownicy schroniska Dallas Animal Services.

Cała rodzina trafiła pod opiekę organizacji Hearts & Bones Rescue

Pracownicy schroniska Dallas Animal Services opiekowali się słodką rodziną przez dwa tygodnie. Pod ich opieką znajduje się jednak 100 innych zwierząt. Wolontariusze wiedzieli, że to nie są warunki, w których powinny wychowywać się szczenięta. Na szczęście organizacja Hearts & Bones Rescue zaproponowała pomoc – postanowiła zaopiekować się całą rodziną psiaków.

„W warunkach panujących w schronisku małe szczeniaki są bardziej narażone na choroby i infekcje. Musieliśmy jak najszybciej je stamtąd zabrać. Przyjęliśmy do siebie całą rodzinę” – przyznała Allison Seelig z Hearts & Bones Rescue.

Urocza suczka z wąsami od razu skradła serca wszystkich

„Gdy ją zobaczyliśmy, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Oczywiście jej rodzeństwo również jest słodkie, ale ona jest naprawdę wyjątkowa. Ta malutka suczka wygląda jakby miała wąsy! Szybko skradła nasze serca” – mówią ratownicy z Hearts & Bones Rescue.

Suczka otrzymała imię Salvador Dolly

Wolontariusze stwierdzili, że to imię będzie idealnie pasować do wyjątkowej suczki. Trudno się z nimi nie zgodzić!

Cała rodzina jest bezpieczna i szczęśliwa

Aktualnie wszystkie psiaki znajdują się pod fachową opieką. Czworonogi są szczęśliwe, że mają zapewnione ciepło, troskę oraz schronienie. Nie muszą o nic się martwić!

„Mama maluchów jest bardzo spokojna. Wciąż karmi swoje dzieci piersią. Szczeniaki  mają się świetnie. Co prawda, jeszcze nie potrafią najlepiej się poruszać, ale jesteśmy pewni, że wszystkie wyrosną na zdrowe i szczęśliwe psiaki” – przyznali wolontariusze z Hearts & Bones Rescue.

„Aktualnie szczeniaki mają 5 tygodni. Gdy wszystkie pieski będą na to gotowe, zostaną przeniesione do Nowego Jorku. Tam zaczną szukać swoich wiecznych domów.

Jesteśmy pewni, że dzięki wyjątkowemu wyglądowi Salvador Dolly szybko zostanie adoptowana. Oby to samo spotkało jej mamę oraz rodzeństwo. Te psiaki zasługują na wszystko to, co najlepsze”

Całej rodzince życzymy powodzenia w dalszym życiu!

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować