×

Suczka spotyka swojego klona na ulicy i błaga, aby mógł wrócić z nią do domu

Bethany Coleman i jej chłopak Tyson adoptowali suczkę o imieniu Rogue, a oprócz niej w ich domu mieszkały także dwa starsze koty. Para miała dużo pracy i z pewnością nie planowali przygarniania kolejnego zwierzęcia pod swój dach. Cóż, tak im się przynajmniej wydawało.

W domu tej pary mieszkały już 3 zwierzaki

„Mieliśmy już 3 zwierzaki – suczkę ze schroniska i 2 starsze koty. Tyson namawiał mnie na jeszcze jednego psa, ale uważałam, że to kiepski pomysł” – mówi Bethany.

Źródło: b3thany_ / instagram.com

2 lata temu miejsce miała niecodzienna sytuacja

Bethany zabrała Rogue na spacer. Właśnie wtedy jej pupil ujrzał czworonoga, który wyglądał jak jej własne odbicie. Rogue momentalnie zakochała się w swoim klonie i nie chciała go opuścić.

„To było niezwykłe. Ten pies wyglądał zupełnie jak nasza Rogue. Od razu zadzwoniłam do mojego chłopaka i mu o wszystkim opowiedziałam. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Postanowiliśmy adoptować tego czworonoga. Rogue była taka szczęśliwa!”

Psiak otrzymał imię Beast

Źródło: b3thany_ / instagram.com

Beast zamieszkał w swoim nowym domu

„Wtedy Beast miał około 8 miesięcy. Rogue zachowywała się tak, jakby była pewna, że Beast jest jej bratem, którego odnalazła po latach. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nasze psy wyglądają niemal identycznie. Ludzie na ulicy często pytają nas, czy są rodzeństwem”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bethany (@b3thany_)

Dwa psy stały się najlepszymi przyjaciółmi

„To prawdziwi partnerzy w zbrodni. Wszystko chcą robić razem. Lubią też wspólnie knuć spiski. To uroczy duet”

Źródło: b3thany_ / instagram.com

Choć Beast jest teraz 2 razy większy niż Rogue, psy nadal sądzą, że są bliźniakami

„Beast cały czas myśli, że jest tak mały jak Rogue. To naprawdę zabawne. Nasze psy wspaniale się uzupełniają”

Źródło: b3thany_ / instagram.com

Teraz cała rodzina przeprowadziła się na Hawaje

Przeprowadzka z czterema zwierzakami nie okazała się być żadnym problemem. To dowód a to, że wszystko jest możliwe, jeżeli czegoś bardzo chcemy.

Źródło: b3thany_ / instagram.com

„Nasza przygoda udowadnia, że nasza mała rodzinka zawsze będzie razem. Doceniamy każdy dzień, ponieważ nasze zwierzaki stale dostarczają nam bezwarunkowej miłości. To jest niesamowite. Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód. Może powinniśmy zbudować własną Arkę Noego?”

Źródło: b3thany_ / instagram.com

Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować