×

Sprytna kotka ustawia się w kolejkę i nie daje się pominąć. Każdy dobrze wie, na co czeka

Koty to niewątpliwie wielcy spryciarze. Wie to doskonale ten, kto posiada w domu kota. Kotka Charley z Holandii stała się tamtejszą sensacją wcale nie bez powodu. Ponieważ wybierając się na spacery po Zwolle, swojej miejscowości, zawsze zahacza o stragan. Nie podchodzi jednak od razu do lady, a grzecznie ustawia się w kolejce, razem z innymi klientami. Wie doskonale, że jej cierpliwość będzie wynagrodzona rybką.

Sprytna kotka ustawia się w kolejce po rybkę

Kotka mieszka wraz ze swoimi opiekunami w północno-wschodniej  Holandii. Jej codziennością są spacery nieopodal wieży ciśnień w okolicy Diezerpoort. Później zmierza w kierunku straganu z rybami. Po dotarciu na miejsce grzecznie ustawia się w kolejce między innymi klientami i czeka na swoją kolej, aż pracownicy będą mogli ją obsłużyć. I chociaż wie, że mogłaby zostać obsłużona od razu, bo jest dobrze znana w okolicy, to woli poczekać grzecznie na swoją kolej.

Instagram

Instagram

Według opiekuna Charley, sklep rybny to nie jedyne miejsce publiczne, gdzie kotka uwielbia przesiadywać. Zwierzak równie chętnie spaceruje w okolicach uniwersytetu. Tam często studenci robią jej zdjęcia i dzielą się z nią swoimi posiłkami. Czasem wpuszczają ją nawet do pomieszczeń, gdzie odbywają się zajęcia. Kotka jest niemałą gwiazdą w sieci, ponieważ jej profil na Instagramie śledzi ponad 3 tysiące użytkowników, którzy chętnie obserwują jej przygody. Na pewno jej widok, kiedy grzecznie czeka w kolejce po rybkę, jest uroczy.

Instagram

Instagram

Może Cię zainteresować