Kategorie WideoWzruszające

Kobieta śpiewa choremu zwierzęciu w szpitalu. Wideo trafiło do 3 milionów ludzi

„Bentley to uratowana przeze mnie świnka, która ma zaledwie 9-miesięcy. Jest rezydentem założonego dzięki mnie sanktuarium EARTH Animal Sanctuary. Niespełna rok temu zdiagnozowano u niego bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. To śmiertelna choroba. Lekarze dali mu tylko 10 procent szans na przeżycie, a jednak żyje, chociaż choroba sprawiła, że jest niewidomy”.

Świnka nadal przebywa w szpitalu. Zdrowieje po ostatniej operacji. Gdy rany się już zagoją, będzie mogła wrócić do domu. Każdego dnia Bentley uczy mnie bycia silną i nigdy się nie poddawać, choćby nie wiem co się działo. Tak ciężko pracował każdego dnia, aby odzyskać funkcje neurologiczne, które utracił w wyniku obrzęku mózgu. Jego walka o przetrwanie jest niesamowita i imponująca. Jest bardzo kochanym zwierzęciem, a ja jestem niesamowicie wdzięczna, że wybrał właśnie mnie, na swoją mamę.

Kobieta śpiewa choremu zwierzęciu w szpitalu. Wideo trafiło do 3 milionów ludzi
YouTube

Dla małej, ślepej świnki odgłosy szpitalne mogą być niepokojące. Podczas moich wizyt, każdego dnia staram mu się śpiewać, aby go pocieszyć, a zarazem uspokoić. Jest kochany i wiem, że wszystko skończy się dobrze. Podobnie jak inne świnie, Bentley jest niezwykle inteligentny i czuły. Reaguje na miłość podobnie jak małe dzieci. Tak bardzo za nim tęsknię, kiedy muszę codziennie zostawiać go w szpitalu. Nie mogę się już doczekać, aż w końcu wróci do domu.

Mimo zaledwie 10% szans na przeżycie, Bentley pokonał chorobę i odzyskał wzrok. Wrócił do domu i jest szczęśliwym, zdrowym i całkowicie zwyczajnym prosiątkiem. Przez swoją mamę jest kochany i ceniony, niczym najważniejsza rzecz na świecie.

Źródła: www.pawmygosh.co
Fotografie: www.youtube.com