Kategorie Newsy

Pobili 11-tygodniowego szczeniaka i wrzucili go do mikrofalówki. Policja prowadzi dochodzenie

11-tygodniowy szczeniak o imieniu Sparky został brutalnie pobity, a następnie umieszczony w kuchence mikrofalowej. Miejsce zdarzenia to Lurgan w Irlandii Północnej. Sprawcy to dwaj mężczyźni w wieku 23 i 16 lat, którzy zostali już aresztowani. Usłyszeli także zarzuty znęcania się nad zwierzakiem.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie doniesień, że 11-tygodniowy szczeniak został pobity, a następnie wrzucony do mikrofalówki. Uważa się, że zabójcy zarejestrowali wstrząsający incydent oraz umieścili go w mediach społecznościowych.

Pobili 11-tygodniowego szczeniaka i wrzucili go do mikrofalówki. Policja prowadzi dochodzenie

23-letni mężczyzna i 16-letni chłopiec zostali aresztowani pod zarzutem spowodowania niepotrzebnego cierpienia zwierzęcia. Jak na razie pozostają w areszcie policyjnym.

„Cokolwiek się stało, oczywiste jest, że mały Sparky poniósł straszliwą śmierć. Chcemy dojść do sedna i upewnić się, że każdy, kto przyczynił się do jego śmierci, zostanie z tego rozliczony. Jak na razie zaaresztowaliśmy 2 osoby.” – mówią pracownicy Policji w Irlandii Północnej.

Każdy, kto może mieć jakikolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z Policją w Irlandii Północnej pod numerem 101.

Fotografie: dailymail.co.uk