16 najsłodszych szczeniaków, jakie miałeś okazję zobaczyć. Ich widok rozczuli każde serce!

Słodkie pieski zawsze potrafią poprawić humor. Masz dzisiaj zły dzień? Nie martw się, już za chwilę to się zmieni. Poniżej zobaczysz słodkie pieski, a dokładniej zbiór zdjęć najbardziej uroczych szczeniaków, jakie kiedykolwiek miałeś okazję zobaczyć. One rozczulą każde serce!

Zobacz także: 8 ras psów, które najdłużej wyglądają i zachowują się jak szczeniaczki

Słodkie pieski – 16 najbardziej uroczych szczeniaków, jakie miałeś okazję zobaczyć:

Słodkie pieski, które wyglądają jak małe niedźwiedzie grizzly. Ich futerka są bardzo grube i puszyste, dlatego nic dziwnego, że poznając takie cudo, chciałbyś je przytulać przez 24 godziny na dobę.

Oto kolejny słodziak, który wyglądem przypomina niedźwiadka. Ten przystojniak, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, ma jasne oczy, w których po prostu nie sposób się nie zakochać od pierwszego wejrzenia.

To podobieństwo jest wręcz szokujące. Nie tylko mają podobne rozmiary, ale ich futerka wyglądają praktycznie tak samo. Coś niesamowitego!

Czy można zakochać się do pierwszego wejrzenia? W tym przypadku jak najbardziej. Ta maleńka, futrzana piłeczka jest po prostu genialna. Kiedy maluszek stoi w śniegu, można zauważyć tylko 3 czarne guziczki – jego oczy i nosek.

Przez chwilę zastanawialiśmy się czy ten uroczy szczeniak jest prawdziwy. Wygląda jak maskotka, którą chce się przytulać na okrągło. Zaś jego słodki pyszczek podbiłby serce największe twardziela.

To kolejny psiak, który przypomina niedźwiedzia. Jego białe, puszyste futerko oraz słodki pyszczek sprawiają, że każdy kto go zobaczy, chce stworzyć mu kochający dom.

Ten uroczy maluch również jest wyjątkowy. Jego słodka minka, ogromne oczy oraz niesamowite ombre w ciągu kilku sekund skradną Twoje serce. Inne rozwiązanie po prostu nie wchodzi w grę.

Oto kolejny futrzak, od którego nie będziesz mógł oderwać wzroku. Mastif Tybetański, bo o nim mowa, to wyjątkowy pies, który może pochwalić się ciekawym umaszczeniem. Głęboka czerń i piękny odcień brązu stanowią wręcz idealne połączenie.

Czy ten słodki szczeniak przypadkiem nie uciął sobie właśnie krótkiej drzemki? Jego wspaniała barwa umaszczenia jest w rzeczywistości mieszaniną wielu odcieni szarości.

I jak tu wybrać tego jedynego? Naszym zdaniem istnieje jedno sensowne rozwiązanie, przygarnąć oba szczeniaki.