Kategorie Psy

Dwa uratowane psy wzajemnie wspierały się w trudnych chwilach. Ich wspólny widok porusza

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta mają w sobie wiele uczuć i empatii. Czasami my, ludzie, powinniśmy brać z nich przykład. Simon i Sammie to dwa psiaki, które w podobnym czasie zostały uratowane. Obydwa czworonogi nie miały szczęśliwej przeszłości i wiele przeszły. Dzięki temu doskonale się rozumiały.

Oto Simon o Sammie

Simon to roczny piesek, który został uratowany. Sammie natomiast to czworonóg o podobnej historii, ale został uratowany tydzień później. Dzięki temu psy doskonale się rozumiały. Na zdjęciu poniżej Simon wspiera Sammiego w czasie operacji.

simon-sammie-1

Trudny początek

Mimo że Sammie ma tylko 4 miesiące, doświadczył już wiele zła w swoim życiu. Został potrącony przez samochód, pomalowany sprayem i postrzelony.

simon-sammie-2

Wsparcie w ciężkich chwilach

Na szczęście, obydwa psiaki są teraz bezpieczne i w końcu mogą czuć się komfortowo. Oprócz dobrych warunków mają siebie i wzajemnie się wspierają.

simon-sammie-3

Wszystko to dzięki organizacji Rescue Dogs, która zapewniła psom odpowiednie leczenie oraz opiekę

simon-sammie-4

Sammie i Simon przeszli już operacje. Niestety weterynarze podejrzewają, że Sammie może stracić łapkę, w którą został postrzelony

simon-sammie-5

Psiaki chyba już zawsze pozostaną najlepszymi przyjaciółmi

Zmagają się w życiu z podobnymi problemami i zdecydowanie potrzebują siebie, aby wyzdrowieć. Każdy z nich jest dla drugiego osobistym aniołem stróżem. Kiedy wyzdrowieją, zostaną przekazane do adopcji. Nigdy więcej cierpienia!

Źródło: pawmygosh.com | Fotografie: rescuedogsrocknyc.org