×

Po 5 latach rozłąki rodzina i ich skradziony piesek spotykają się ponownie w schronisku

Shih Tzu o imieniu Bandit w 2017 roku trafił do schroniska dla zwierząt w New Jersey. Starszy piesek był wtedy bardzo głodny, miał poplątane futro i nie radził sobie najlepiej. Potrzebował jak najszybszej pomocy, którą otrzymał w schronisku.

Źródło: AHS-Newark Branch / facebook.com

Strzał w dziesiątkę

Na miejscu schronisko sprawdziło chip psiaka, a pomysł ten okazał się być strzałem w dziesiątkę. Na jaw wyszło, że właściciele Bandita zgłosili jego zaginięcie lata temu.

Kiedy skontaktowaliśmy się z jego właścicielami, po prostu nie mogli uwierzyć, że ich ukochany Bandit w końcu został odnaleziony. Psiak 5 lat temu został skradziony, co dosłownie złamało serca jego właścicielom. – napisało schronisko w poście na Facebooku.

Źródło: AHS-Newark Branch / facebook.com

Czas wrócić do domu

Podczas pobytu w schronisku w Newark, Bandit wymagał rozległej pomocy medycznej, w tym wizyty u kardiologa. Na szczęście, w końcu nadszedł ten niezwykły dzień, w którym w końcu mógł wrócić do swojego prawdziwego domu.

Wreszcie nadszedł dzień, w którym ten piękny chłopiec i jego niesamowita rodzina ponownie się ze sobą połączyli. To spotkanie nigdy by się nie wydarzyło, gdyby rodzina Bandita nie wszczepiła mu mikroczipu. Dzięki temu ten szczęśliwy chłopiec i jego rodzina znów są razem szczęśliwi. – informuje schronisko.

Źródło: AHS-Newark Branch / facebook.com

Schronisko ma nadzieję, że historia Bandita będzie dobrą motywacją dla wszystkich właścicieli w kwestii zapewnienia zwierzakom chipu. Jak widać, to naprawdę ważne i jest w stanie wiele zmienić. Prosimy, pamiętajcie o chipach!

Źródło: AHS-Newark Branch / facebook.com

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować