Kategorie Psy

Po 2 latach zaginiony pies jednoczy się ze swoją ukochaną panią. Co za wzruszające spotkanie!

Lojalny pies spotkał ponownie swoją ukochaną panią, która nigdy nie przestała go szukać, mimo że zaginął ponad dwa lata temu. Kameroun Mares i husky o imieniu Semper nie mogli być szczęśliwsi, gdy końcu się połączyli. Historia o tym, jak udało im się odnaleźć, jest niczym jak z filmu.

Po 2 latach zaginiony pies jednoczy się ze swoją ukochaną panią. Co za wzruszające spotkanie!
Źródło: Ana Campos / facebook.com

Semper dołączył do rodziny kobiety w 2013 roku

W tym czasie Kameroun potrzebowała jeszcze więcej miłości i bliskości – kobieta była leczona na białaczkę. Po otrzymaniu chemioterapii w 2013 roku kobieta poznała młodego czworonoga i postanowiła przyjąć go na zawsze do swojej rodziny.

„Zawsze był mi bardzo wierny i oddany. To bardzo lojalny pies.” – przyznaje Kameroun Mares.

Po 2 latach zaginiony pies jednoczy się ze swoją ukochaną panią. Co za wzruszające spotkanie!
Źródło: Ana Campos / facebook.com

W 2016 roku husky i właścicielka zostali rozdzieleni

Mares musiała udać się wtedy z rodzinnej Florydy do Kalifornii, aby kontynuować zabiegi medyczne. Podczas nieobecności kobiety psem zgodził się zaopiekować jej współlokator. Niestety pewnego dnia Kameroun otrzymała telefon, którego nigdy by się nie spodziewała.

„Powiedział mi, że mój Semper zaginął. Byłam zdruzgotana.”

Kobieta rozpoczęła poszukiwania czworonoga

„Przez rok szukałam go w całej Kalifornii – zamieszczałam ulotki, dzwoniłam do weterynarzy, chodziłam po schroniskach. Zamieszczałam też zdjęcia mojego psa w różnych grupach na Facebooku, forach dla właścicieli psów i innych stronach. Każdego dnia czekałam na telefon z wiadomością, że ktoś go znalazł. Semper miał mikrochip odkąd skończył 3 miesiące, ale mimo to nikt się nie odezwał. Bardzo się martwiłam i strasznie za nim tęskniłam.”

Właścicielka postanowiła zgłosić się do prywatnego detektywa

Kobieta poprosiła o pomoc Anę Campos, która wiedziała, że zrobi wszystko, aby odnaleźć zaginionego czworonoga. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę.

„Sprawdziliśmy mikrochip i okazało się, że w 2016 roku jakaś kobieta dodała swoje imię i nazwisko do mikrochipa Sempera. Najwyraźniej druga firma nie sprawdziła, że mikrochip był już zarejestrowany na pierwotną właścicielka psa. Później okazało się, że ktoś wystawił Sempera na sprzedaż za 200$ i właśnie dlatego nikt nie odezwał się do właścicielki, że go odnalazł.” – mówi Ana.

Pewnego dnia stał się cud

Prywatna detektyw w końcu dotarła do czworonoga i na spotkanie z nim pojechała wraz z właścicielką. Zarówno Semper jak i Kameroun byli niezwykle podekscytowani podczas ich ponownego spotkania. Właścicielka zaczęła płakać z radości, a Semper był tak szczęśliwy, że nie mógł przestać skakać.

Po 2 latach zaginiony pies jednoczy się ze swoją ukochaną panią. Co za wzruszające spotkanie!
Źródło: Ana Campos / facebook.com

Ponowne spotkanie zostało uwiecznione na wzruszającym filmiku

„Jestem tak szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu. To było po prostu piękne i niezwykle wzruszające.” – przyznała detektyw.

Watch at your own risk of crying immediately. Here is the video and audio from Kameroun Mares reunion with her dog Semper today. ?? and Ana Campos Investigations – South Florida.Please keep in mind Kameroun is just 26 years old. She was 23 when this began. For a young girl to have the wherewithal and courage to hire a private investigator and attorney is remarkable. Shame on Petkey pets for causing her to suffer and spend her savings on fighting for her dog back because of the role they played. He was stolen and sold by her roommate 2 1/2 years ago. She was told he was lost on April 30, 2016. But on April 11, 2016 the buyer added their name to his AKC Reunite "registered chip". They registered this registered chip on Petkey pets instead. Petkey pets did not bother to see if he was chipped already. A lawyer was retained. An ex-parte, pre judgment. writ of replevin and request for a 'break order' was filed. The Judge ruled in her favor and the Sheriff's office seized the dog this morning returning him to the person who always had superior ownership rights. It was a great day.( Ellen DeGeneres ) ( Good Morning America ) ( Live with Kelly and Ryan) ( Today Show ) ( Kathie Lee and Hoda ) ( The View ) ( Fox & Friends ) ( Morning Express with Robin Meade )

Publiée par A Maria Campos sur Jeudi 18 octobre 2018

 

Semper w końcu wrócił do swojego domu

Po 2 latach psiak znów jest szczęśliwy i korzysta z życia wraz ze swoją ukochaną panią. Mimo że minęło tyle czasu, dla niego nic się nie zmieniło.

Po 2 latach zaginiony pies jednoczy się ze swoją ukochaną panią. Co za wzruszające spotkanie!
Źródło: Ana Campos / facebook.com

„Jestem taka szczęśliwa, że znów mam go w swoich ramionach. Nigdy nie można się poddawać!” – dodała właścicielka psa.

 

 

Fotografie: facebook.com