×

Sąsiedzi oskarżyli go o zaniedbywanie swojego psa. Wtedy pokazał im filmik z monitoringu

Psy husky uwielbiają zimno i niską temperaturę. Przed chłodem chroni je specjalne, grube futro, dzięki któremu czworonogi te mogą do woli bawić się w śniegu. Nie wszyscy ludzie zdają sobie jednak sprawę o potrzebach i zamiłowaniach tej rasy, o czym doskonale przekonał się Taylor Reed.

Źródło: Taylor Reed / facebook.com

Sąsiedzi posądzili mężczyznę o zaniedbywanie swojego psa

Taylor Reed posiada psa husky o imieniu Wilson, który uwielbia przebywać na zimnie. Gdy na dworze robi się chłodniej, mężczyzna za nić w świecie nie jest w stanie zagonić swojego pupila do domu. Nieświadomym sąsiadom nie spodobało się, że czworonóg całe dnie siedzi na dworze, posądzając sąsiada o to, że zaniedbuje zwierzaka. Aby udowodnić wszystkim, że to nie prawda, Taylor pokazał nagranie, które wszystko wyjaśniło.

Źródło: Taylor Reed / facebook.com

„On może zmarznąć”

Wilson uwielbia mieć ostatnie zdanie i zawsze jest bardzo uparty jeśli chodzi o swoje upodobania. Ten psiak uwielbia chłód, więc gdy na dworze robi się zimno, zaciągnięcie go do domu jest praktycznie niemożliwe. Pies z chęcią spędza wtedy całe dnie na ogródku i bawi się albo po prostu leży na chłodnej ziemi. Taylor niejednokrotnie chciał zapędzić pupila do domu, ale wszystko na nic.

Losem psa zaniepokoili się sąsiedzi – uważali bowiem, że nie jest dobrze, gdy zwierzak całe dnie spędza na chłodzie. Z czasem na sąsiedzkiej grupie zaczęły pojawiać się posty na temat Wilsona. Ludzie wyrazili swój niepokój, obawiając się, że pies może zmarznąć.

Źródło: Taylor Reed / facebook.com

Pokazał nagranie, aby udowodnić swoją niewinność

Taylor bardzo zmartwił się oskarżeniami swoich sąsiadów, bo zawsze bardzo kochał swojego psa i nigdy nie pozwoliłby, aby stała mu się krzywda. Jako dowód swojej niewinności postanowił pokazać sąsiadom wideo z monitoringu, które wszystko wyjaśniło. Na filmiku widzimy, jak mężczyzna próbuje nakłonić psa do wejścia do domu, jednak husky pozostaje nieugięty. Wilson za nic w świecie nie zamierza wchodzić do środka – chowa się nawet za drzewami, aby Taylor go nie złapał.

Źródło: Taylor Reed / facebook.com

Do sąsiadów, którzy myślą, że jestem podły, bo zostawiłem psa na zewnątrz na mrozie. Oto dowód – próbowałem go złapać, żeby zabrać go do środka! – napisał Taylor Reed.

Dzięki filmikowi, Taylor raz na zawsze oczyścił się ze wszystkich stawianych mu zarzutów, przy okazji zdobywając ogromną sympatię wśród sąsiadów.

Wideo z monitoringu możesz zobaczyć poniżej:

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować