×

Są ze sobą bardzo zżyte, zmarł ich właściciel. Dwie suczki szukają wspólnego domu

Przyjaźń pomiędzy zwierzakami może być naprawdę ogromna. Dowodem na to są dwa cudowne psiaki – Ada i Kookie. Są one tak ze sobą zżyte, że Schronisko Na Paluchu w Warszawie poszukuje dla nich wspólnego domu. To psy, które z pewnością zasługują na ciepły kąt, pełną michę i kochające ręce, które będą je nieustannie miziać i głaskać. Poznaj i pokochaj Adę i Kookie!

Ada i Kookie zżyte ze sobą czekają na adopcję

Warszawskie Schronisko Na Paluchu niedawno opublikowało przejmujące ogłoszenie. Poszukują wspólnego domu dla dwóch niesamowicie zżytych ze sobą psinek. Te dwa zwierzaczki to Ada i Kookie, które nie widzą świata poza sobą. Suczki trafiły do schroniska nie z powodu porzucenia czy zaniedbania, a z powodu śmierci kochającego je właściciela. To była ogromna strata dla obu psin.

Źródło: napaluchu.waw.pl

Źródło: napaluchu.waw.pl

Widząc, jak bardzo są ze sobą związane, schronisko postanowiło ich nie rozdzielać, dlatego chcą znaleźć kogoś, kto pokocha i zaadoptuje je obie. Wiadomo, że to naprawdę cudowne i otwarte na miłość psiaki. Mogą mieszkać z kotami, dziećmi i innym psem. Z pewnością chętnie przygarnęłyby do swojego teamu kogoś do wspólnej zabawy, jeśli tylko znalazłyby się w nowym domu.

Źródło: napaluchu.waw.pl

Źródło: napaluchu.waw.pl

Oba psiaki są naprawdę kochane, pełne radości i chęci do psich harców. Nauczone są chodzenia na smyczy, komend i reagują na wołanie. To prawdziwie ułożone psie pannice! Garną się do ludzi i są prawdziwymi pieszczochami! Osoba, która je przygarnie, dostanie w komplecie istny full zestaw. Suczki nie odstępują siebie na krok. Opiekują się sobą na wzajem.

Ten niesamowity duet możesz poznać tutaj. Trzymamy kciuki, aby suczki znalazły nowy dom, na który zasługują! Jak widać na zdjęciach i nagraniach zamieszczonych na stronie schroniska, to naprawdę cudowne futrzaki, które dadzą wiele chwil radości i miłości. Kochają też przebieranki!

Źródło: napaluchu.waw.pl

Źródło: napaluchu.waw.pl

Chcesz adoptować Adę i Kookie? Znasz kogoś, kto mógłby dać im dom? Koniecznie skontaktuj się ze Schroniskiem Na Paluchu.

KONTAKT:

Adres: ul. Paluch 2, 02-147 Warszawa

Nr telefonu: 22 868 06 34

Email: info@napaluchu.waw.pl

Facebook: kliknij TUTAJ

 

Może Cię zainteresować