Kategorie Psy

Właścicielka znajduje 5-miesięcznego psa martwego w mieszkaniu. Teraz ostrzega innych

Właściciele zdejmują obroże swoim psom i robią im zdjęcia. A wszystko to w hołdzie dla 5-miesięcznego Rocco, który zmarł w wyniku zaczepienia jego obroży o klamkę od drzwi.

Właściciel, Adrian James, podzielił się tą smutną wiadomością na Facebooku.

„Żegnaj mój mały Rocco. Moje serce rozpadło się na tysiąc kawałków. Dlaczego musiałeś umrzeć w tak tragiczny sposób? Miałeś dopiero 5 miesięcy” – napisał.

Inni użytkownicy zaczęli pytać właściciela, jak doszło do tej tragedii.

„Mój biedny Rocco skoczył, a jego obroża zaczepiła się o klamkę od drzwi w kuchni. Moja mama znalazła go wiszącego” – wyjaśnił Adrian James.

Od czasu tego smutnego zdarzenia, Adrian otrzymuje masę kondolencji. W ramach hołdu, właściciele zdejmują swoim psom obroże, robią im zdjęcia i wystawiają je na portale społecznościowe.

Siostra Adriana, Sally Thomas, zachęca właścicieli do rozwiązania potencjalnego niebezpieczeństwa dla psów, które noszą obroże w domu.

„Czy twój pies potrzebuje obroży, kiedy jest w domu? To niebezpieczeństwo, na które nikt z nas wcześniej nie zwrócił uwagi.

Poważnie to przemyśl, abyś nie musiał przechodzić przez to, co mój brat i mama” – napisała.

Od czasu smutnej śmierci Rocco, została utworzona specjalna strona, której zadaniem jest pozyskanie funduszy na rzecz psów rasy Rocco. Do tej pory zebrano na niej ponad 5 tysięcy funtów.

Widząc masę kondolencji, Adrian opublikował na swoim Facebooku kolejną wiadomość:

„Rocco był moim pierwszym psem. Jest mi strasznie przykro, że musiał odejść tak szybko. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i kondolencje”

 

 

Tagi
Fotografie: instagram.com