×

Sierść fruwa po całym twoim domu? Ta metoda pożegna problem

Każdy właściciel wie, jak uporczywe potrafią być okresy linienia. Sierść fruwa po całym domu – znajduje się na podłodze, ubraniach, a nawet w jedzeniu! Kupowałeś już wiele szczotek, które nie zdały egzaminu i masz już dość? Istnieje prosty i tani sposób, który pożegna problem raz na zawsze. Dodatkowo zapewnisz swojemu pupilowi odrobinę relaksu.

Masz już tego dość?

Oto rękawica do wyczesywania sierści

Jak to działa?

Załóż rękawicę na dłoń i daj swojemu zwierzakowi odrobinę relaksu. Rękawica ma aż 180 wypustek, dzięki którym w prosty sposób zbierzesz zbędną sierść. Można używać jej zarówno na sucho jak i na mokro. Efekty mówią same za siebie!

https://www.instagram.com/p/BpKCB1MlS-M/?taken-by=kochamyzwierzaki_pl

 

Zwierzaki to kochają!

Większość zwierząt boi się zwykłych szczotek, ale tę rękawicę po prostu uwielbiają. Dlaczego?

Rękawica do sierści to wspaniały gadżet, który zapewnia pupilowi niesamowity relaks. Zabieg jest bardzo przyjemny dla zwierzaka – masuje oraz stymuluje krążenie krwi.

Dzięki oddychającemu materiałowi z siatki rękawica jest komfortowa.

Zamów rękawicę już teraz

Jeśli chcesz pożegnać problem fruwającej sierści, możesz kupić rękawicę TUTAJ.

Proste i przyjemne. Czy może być jeszcze lepiej?

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować