×

Wiozła psa ze schroniska do domu. W czasie podróży suczka czule chwyciła ją za rękę

Świat czasami może być przetłaczającym miejscem, ale z pewnością wszystko staje się łatwiejsze, gdy masz u swojego boku przyjaciela. Na szczęście życie tej słodkiej suczki o imieniu Regan odmieniło się. Nie musi już samotnie spoglądać w smutną przeszłość.

„Kiedy właściciel tej suczki zmarł, ona stała się bezdomna. Była w naszym schronisku przez kilka dni i zrobiło mi się jej żal. Postanowiłam zabrać ją do domu.” – napisała w Internecie Kim Mozena Rezac, założycielka Goofy Foot Dog Rescue.

Chociaż Regan i Rezac dopiero niedawno się poznały, pies zdawał się rozumieć, że ma po swojej stronie wiernego towarzysza. Podczas podróży samochodem do domu, Regan nalegała, by trzymać za rękę Kim, która prowadziła suczkę do lepszego życia.

https://www.facebook.com/kim.mozena.rezac/videos/10156331677333296/

„Myślę, że kiedy mnie dotykała, czuła się bezpieczniej. Była bardzo wystraszona, kiedy przebywała z schronisku. Myślę, że była mi wdzięczna, że ją z tamtąd wyciągnęłam.” – powiedziała Kim.

Film z udziałem Regan spotkał się z szerokim gronem odbiorców – obejrzało go już 3 mln osób.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować