Kategorie InneOcalone

Oślica płakała nad swoim rannym dzieckiem. Błagała o ratunek

Zwierzęta obdarzają swoje małe prawdziwą miłością, a najlepszym tego dowodem jest ta historia. Kiedy mały osiołek został poważnie ranny, jego mama nie opuszczała go na krok i była z nim do czasu, aż stwierdziła, że jest dostatecznie bezpieczny.

Ten osiołek został zaatakowany przez grupę dzikich zwierząt. Cudem przeżył, mimo że był w tragicznym stanie.

Oślica płakała nad swoim rannym dzieckiem. Błagała o ratunek

Choć w każdej chwili mógł zginąć, nie dawał za wygraną i postanowił walczyć o życie. Wszystkiemu przyglądała się jego mama, która natychmiast postanowiła „wezwać pomoc”.

Głośne jęki usłyszała jedna ze znajdujących się w pobliżu kobiet, która natychmiast postanowiła sprawdzić skąd dochodzą. Była w szoku, kiedy jej oczom ukazało się cierpiące z bólu źrebię. Myślała, że nie ma już dla niego ratunku, jednak przyjaciel kobiety, który zjawił się chwilę później, był zupełnie innego zdania. To on zadzwonił do Animal Aid India, dzięki czemu zespół ratunkowy już po chwili zjawił się na miejscu. Natychmiast wziął los zwierzaka w swoje ręce.

Mama zwierzaka doskonale wiedziała, że jej małe jest w dobrych rękach, dlatego pozwoliła im działać. Kto wie, co by się stało z osiołkiem, gdyby nie natychmiastowa pomoc specjalistów.

Źródło i fotografie: weloveanimals.me