×

Dzieci przezywały go, z powodu innego wyglądu. Kiedy chłopiec poznał tego psa, wszystko się zmieniło

Czasami trudno jest sobie wyobrazić, jak w przyszłości będzie wyglądać życie bez domowego pupila, do którego zdążyliśmy się tak bardzo przywiązać. Historia miłości między 5-letnim Quaden, karłowatym chłopcem, a jego czworonożnym przyjacielem jest dowodem prawdziwej przyjaźni! Ciężko sobie wyobrazić co się stanie, gdy zabraknie zwierzaka…

Od momentu narodzin chłopca, karłowatość była niewygodnym tematem do rozmowy. Pewnego dnia rodzice malucha przywieźli do domu psa imieniem Buddy.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że czworonóg rasy Shih Tzu… również był karłem!

Wkrótce Quaden i Buddy stali się dla siebie nierozłączni. Ich więź pozwoliła odbudować chłopcu swoją pewność siebie, a jego karłowatość przestała mieć negatywny wpływ na jego życie.

Shih Tzu przywrócił ducha walki nie tylko w chłopcu, ale i w całej rodzinie, po tym, jak tata Quadena zmarł na raka. To był dla wszystkich niezwykle ciężki okres.

Buddy sprawia, że wszyscy są szczęśliwsi. Wprowadza do domu mnóstwo radości i miłości, której brakowało nam po utracie taty.

Niestety, Quaden przeszedł w ostatnim czasie 8 operacji i jest zmuszony do poruszania się na wózku inwalidzkim. Wszystko z powodu uszkodzenia nerwów i mięśni.

Na szczęście szpital, w którym przebywa, wytyczył specjalne miejsce dla zwierząt. Nawet w tych ciężkich chwilach chłopiec może być wciąż obok swojego zwierzęcego przyjaciela. Z takim wsparciem na pewno szybko wróci do zdrowia!

Może Cię zainteresować