Kategorie Newsy

Pies przejechany przez zwyrodnialca miał kochającą rodzinę. Opiekunowie opłakują jego śmierć

Zwyrodnialec przejechał psa – tą sprawą żyje teraz cała Polska. Ludzie są wstrząśnięci filmikiem, na którym widać, jak kierowca busa celowo przejeżdża żywego psa. Nagranie trafiło na policję, a sprawca usłyszał zarzuty. Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie. Okazało się, że jego ofiara wcale nie była bezdomna – czworonóg miał kochający dom.

Przejechał psa, który wciąż żył

Drastyczny film trafił do Internetu oraz do lokalnej gazety. Widać na nim jak młody mężczyzna celowo przejeżdża leżącego na ulicy psa. Czworonóg wył z bólu i strasznie cierpiał.

Jeszcze bardziej przerażające jest to, że w tle można usłyszeć szereg wulgaryzmów, jakie kierowca busa kieruje do cierpiącego czworonoga: „Podnoś się! Podnoś się! Co ci? Co ci ku**a? Podnoś się! Ch***** tak trochę. Ale jak ch*** chodzisz, to teraz masz na łeb”.

Tego filmu nie powinny oglądać osoby o słabszych nerwach!

 

Pies widoczny na filmiku

Okazało się, że potrącony czworonóg wcale nie był bezpański. Piesek miał na imię Maks, nie słyszał i nie widział na jedno oko. Śmierć czworonoga bardzo przeżywa starsze małżeństwo – to właśnie oni byli kochającymi opiekunami Maksa. Psiak został pochowany na ogródku swojego domu w Zawadzie Pilickiej.

Przejechał psa
Źródło: MojaOlesnica / youtube.com

Sprawca

Zwyrodnialca, który zabił bezbronnego Maksa to 22-letni Rafał B. Był pracownikiem firmy meblowej, jednak tuż po incydencie został zwolniony.

„Z uwagi na uzyskane medialne informacje o brutalnym najechaniu psa i nagrania tego faktu wraz z udostępnieniem w sieci przez naszego pracownika, oświadczamy, że w dniu dzisiejszym zostały podjęte natychmiastowe działania oraz środki dyscyplinarne, łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z artykułem 52 § 1 pkt. 2 Kodeksu pracy.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim incydentem. Osobiście potępiamy takie zachowanie, nie akceptujemy i nie tolerujemy takich czynów” – napisała firma w oświadczeniu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rafał B.
Źródło: facebook.com

Dlaczego przejechał psa?

Na poniższych zdjęciach zobaczysz rozmowę Rafała B. wraz ze swoją znajomą. Na zrzutach ekranu widać szokujące powody bestialskiego zachowania mężczyzny.

Przejechał psa
Źródło: mojaolesnica.pl

Zobacz także: Nietypowy pomysł na karanie osób krzywdzących zwierzaki. „Taka postawa nie będzie akceptowana!”