×

Próbował obronić łabędzie i zapłacił za to wysoką cenę. Zatrważający film z monitoringu

Zatrważające nagranie z dzielnicy Limehouse w Londynie ukazało grupę młodzieży zebranej nad kanałem. Gdy obecna tam dziewczyna kopnęła kopulującą się parę łabędzi, podszedł do niej mężczyzna z dużym kijem. Próbował powstrzymać ją przed zranieniem ptaków i zapłacił za to wysoką cenę.

Źródło: <a href=Ian Collins (@iancollinsuk) / twitter.com">

Źródło: Ian Collins (@iancollinsuk) / twitter.com

Próbował obronić łabędzie. Zapłacił za to wysoką cenę

Mężczyzna, który stanął w obronie ptaków, w odwecie został wepchnięty do wody przez chłopaka ubranego w niebieską koszulkę. Po wszystkim sprawca uciekł z miejsca zdarzenia na hulajnodze elektrycznej. Teraz policja próbuje zidentyfikować młodzież widoczną na nagraniu. Od czasu publikacji na Twitterze, filmik został już odtworzony przez ponad 1,7 mln użytkowników. Oto on:

 

Poszukiwania sprawców

Wydarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca, około godziny 14:15 w londyńskiej dzielnicy Limehouse . Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o pilny kontakt z policją lub RSPCA.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować