×

Powstrzymywała płacz, gdy wyciągnęła rękę do szczeniaka oblepionego błotem i śmieciami

Organizacja DAR Animal Rescue odkryła małego szczeniaka, który był całkiem sam i ukrywał się pod ławką. Ludzie przechodzili obok niego i zamieszczali jego zdjęcia w mediach społecznościowych w nadziei na uzyskanie pomocy. Jednak nikt tak naprawdę się nie zatrzymał, nie podniósł i nie pomógł. Łatwiej było zrobić sensację w mediach społecznościowych, niż realnie pomóc. 

Pies trząsł się ze strachu

Psina była cała roztrzęsiona. Była porzucona i pozostawiona samej sobie. Pomimo iż ludzie ją widzieli skuloną pod ławką, nikt tak naprawdę nie pomógł. Niektórzy podchodzili i robili jej zdjęcia, które wrzucali na media społecznościowe, ale nic poza tym. To było dziwne, zwłaszcza, że pies zwracał ich uwagę. Niestety ludzka empatia nie do końca się w nich odzywała, a bardziej obojętność. 

W końcu o psie pod ławką dowiedziała się organizacja Dar Animal Rescue. Od razu postanowili pomóc maluchowi. Kiedy przybyli na miejsce, zobaczyli małego, brudnego psa skulonego pod ławką. Dobrze, że organizacja dotarła do czworonoga, ponieważ długo nie wytrzymałby w takich warunkach. 

YouTube

YouTube

YouTube

YouTube

Pracownik organizacji Dar Animal Rescue zawinął psiaka w koc i włożył do samochodu. Nadszedł czas, aby zabrać go do weterynarza. Po badaniach okazało się, że psiak ma kleszcze, które później usunął lekarz. Oczy były zaczerwienione, co bardzo smuciło. Biedactwo miało również anemię z powodu utraty krwi przez pasożyty, było też niedożywione. 

Weterynarze i pracownicy organizacji Dar Animal Rescue pracowali przez całą dobę, aby wyleczyć małego szczeniaka, który był w strasznym stanie. Chociaż nikt nie może wiedzieć, co przyniesie przyszłość, to wydaje się ona znacznie jaśniejsza teraz, gdy jest bezpieczny i ma dobrą opiekę!

Może Cię zainteresować