Kategorie Newsy

Rodzina musiała się przeprowadzić. Wraz ze śmieciami, zostawiła przed domem swojego psa…

Boo przeżył ostatnio prawdziwy koszmar. Jego rodzina, podczas przeprowadzki do nowego domu, pozbyła się kilku niepotrzebnych rzeczy. Wśród nich znalazł się również ich pupil, który nie mając dokąd pójść, pozostał przy porzuconych rzeczach.

Zwierzak był zdezorientowany i samotny. Sytuacja trwała równy tydzień. W końcu jeden z sąsiadów postanowił interweniować w sprawie porzuconego czworonoga.

Wstrząsające zdjęcie porzuconego psa trafiło również do sieci za sprawą Liz Marie. Kobieta napisała:

„To zdjęcie absolutnie łamie mi serce i patrząc na nie, nie mogę powstrzymać łez. Poznaj Boo, ten piękny chłopiec został porzucony ze śmieciami, które zostawiła jego rodzina, podczas przeprowadzki. Boo czuwał przy nich i nie opuszczał na krok, był zdezorientowany i samotny. Został uratowany po tygodniu, kiedy jeden z sąsiadów skontaktował się z Mike’iem Dieselem. Mike przez 11 godzin próbował zdobyć zaufanie zwierzaka, aby mu pomóc. Boo jest pod opieką Mike’a i Detroit Youth and Dog Rescue (organizacja, którą założył). (…)”

Na razie czworonóg przebywa w Detroit Youth & Dog Rescue i szuka kochającej rodziny, która otoczyłaby go miłością i opieką. Mamy nadzieje, że już niebawem znajdzie się ktoś, kto pokocha zwierzaka całym sercem. Jednocześnie pomoże mu zapomnieć o dramatycznych przeżyciach.

Źródło i fotografie: pawmygosh.com