Kategorie Newsy

To brzmi jak bajka, ale ta suczka naprawdę istnieje. To, co robi dla innych jest cudowne!

Kto nie jest zbyt zamożny, potrafi cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy i pomaga innym. To zdanie idealnie pasuje do historii tej suczki, która mieszka w slumsach w Brazylii. Każdego dnia walczy o przetrwanie, nie tylko swoje, ale także liczy się dla niej los innych istot. Lilica została porzucona na złomowisku w Sao Carlos. Była otoczona ubóstwem i nędzą, mimo to znalazła tam przyjaciół, którzy ją pokochali. Ta historia brzmi jak wyjęta żywcem z baśni braci Grimm.

Lilica mieszka w slumsach wraz z ludźmi, którzy ją przygarnęli. Kobieta, która ją przyjęła, zastanawiała się, gdzie co noc znika pies.
1


W końcu kobiecie udało się odkryć, że Lilica biegnie codziennie 2 km wzdłuż autostrady do odległej miejscowości.
2
Lilica spotyka się co noc z pewną panią profesor – Lucia Helena de Souza.
3

Okazało się, że ta dwójka spotyka się od kilku lat co wieczór o 21:00.
4
Pani profesor zawsze daje jedzenie Lilice, ale ona nigdy nie zjada wszystkiego do końca. Bierze jedzenie w pyszczek i wraca do domu.
5

Kobieta zaczęła gotować więcej kaszy kukurydzianej.
6
Przez dwa kilometry Lilica niesie torbę z jedzeniem. Na jej osiedlu są bowiem zwierzęta, które tak samo jak ona kiedyś nie mają teraz opieki. Lilica postanowiła, że o nie zadba.
7
Lilica nie przynosi jedzenia tylko dla szczeniaczków. Dzieli je także między dorosłe zwierzęta.
8

W stadzie są jeszcze dwa dorosłe psy.
9
10

Do grupy należą także koty, o które Lilica także się troszczy.
11
Możemy spotkać tam nawet małego kurczaczka, któremu piesek pomaga!
12
Wszystkie te zwierzęta mogą liczyć na jedzenie, które Lilica im przyniesie. Każdego dnia wiedzą, że nie pójdą spać głodne. Wszystko to zawdzięczają Lilice, która tak bardzo się dla nich poświęca!
13

Ten wyraz oczu mówi wszystko. Jest odzwierciedleniem jej dobrej duszy. Lilica ma więcej serca w sobie niż niektórzy ludzie.
14

Piesek codziennie pokonuje 4 kilometry, aby jego przyjaciele mieli, co jeść i nie cierpieli z głodu. Taki czyn wydawało się, że jest możliwy tylko w bajkach. Na szczęście wśród nas istnieją dobre dusze!

Podziel się ze znajomymi tą niesamowitą historią.