Kategorie Porady

Wykorzystała pomieszczenie pod schodami, którego nie używała. Zamieniła je w raj dla psa

Pokój dla psa? Nie, to wcale nie brzmi dziwnie. W końcu każdy z nas chce mieć własne miejsce, prywatną przestrzeń, w której można odetchnąć po długim dniu i spędzić chwile samotności. Czworonóg także!

Jeden z użytkowników serwisu Imgur odwiedził swoją ciotkę, która najwyraźniej również uważała, że jak każdy to i pies definitywnie potrzebuje odrobiny prywatnej przestrzeni. Chihuahua wydaje się zadowolony z własnego pokoju.

Pokój dla psa jest zdecydowanie uroczy i urządzony z najwyższą dbałością. W tej sypialni wisi nawet obraz! Zobaczmy dalej!

Pokój dla psa
Źródło: imgur.com

Pokój dla psa powstał z maleńkiej komórki pod schodami

Okazało się, że pod schodami znajduje się maleńka komórka, która nie była wcześniej do niczego używana. Kobieta postanowiła ją wykorzystać i zamieniła ją w raj dla czworonoga. Z owej komórki powstał niezwykły pokój dla psa. Efekt jest naprawdę genialny!

„Ta komórka była zbyt mała, by wykorzystać ją dla ludzi. Pomyślałam, że można zrobić z niej coś fajnego dla psa. Tak też się stało.”

Pokój dla psa
Źródło: imgur.com

Psia sypialnia jest stylowym miejscem

W swoim własnym pokoiku psiak znajdzie wszystko, co jest mu potrzebne, a także dodatki takie jak niebieski kapelusz czy też komoda.

Czworonóg ma do dyspozycji własne łóżko oraz miski. Oczywiście to od niego zależy, w której części domu chce spać. Jeśli nie ma ochoty, wcale nie musi spać w swoim pokoju.

Pokój dla psa
Źródło: imgur.com

Niektórym to kojarzy się z historią Harrego Pottera

Czasami ludzie śmieją się, że to trochę to w stylu Harrego Pottera, aby mieszkać w komórce pod schodami. Jednak w przeciwieństwie do bohatera serii, pokój tego psa został stworzony z miłości do niego.

Pokój dla psa
Źródło: imgur.com

Najważniejsze, że pies się dobrze czuje!

Co myślisz o tym pokoiku? A może sam chciałbyś stworzyć podobne miejsce w domu dla swojego pupila? Koniecznie podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

Zobacz także: Tata zbudował specjalną szafę dla psa, który kocha ubranka. Efekt jest przesłodki!

Tagi
Źródło: thedodo.com | Fotografie: imgur.com