×

Po 6 latach rozłąki odnalazł swojego ukochanego psa. Trudno nie płakać, widząc ich spotkanie

Mały Buddy to cudowny pies, który w swoim krótkim życiu wiele musiał wycierpieć. Porzucony i pozostawiony samemu sobie sprawiał wrażenie, jakby duch radości go opuścił. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu nie miał kochającego domu i swojego miejsca na świecie. W końcu trafił do Midwest Animal Resq w stanie Missouri, gdzie wszystko zaczęło się zmieniać.

Pies, który dostał szansę od losu

Kiedy Buddy trafił do Midwest Animal ResQ, wyglądał jak cień psa. Niczym nie przypominał szczeniaka z werwą. Był smutny i wycofany, wyglądał też na zaniedbanego, a w jego oczach widać było strach. Nie tak powinien wyglądać szczeniak. Niestety w jego krótkim życiu los nie szczędził mu przykrości.

Na szczęście w schronisku otrzymał należną mu pomoc. Znalazł się wśród ludzi, którzy mieli serce do zwierząt, dzięki czemu zaczął powoli się otwierać. Nikt na początku nie wiedział, jaką tajemnice ukrywa psiak.

Źródło: <a href=Midwest Animal Resq / Facebook.com">

Źródło: Midwest Animal Resq / Facebook.com

Jak powiedziała jego opiekunka, w schronisku Buddy wszystkich od razu „owinął sobie wokół łapy”. Siedząc w boksie uderzał łapkami o kraty, jak tylko zauważył, że ktoś idzie. Był gotowy na zabawę i powoli odzyskiwał chęć do życia, czując się bezpiecznie. Chociaż nadal nie tak powinien wyglądać jego dom.

To, co okazało się niedługo później, zaskoczyło wszystkich. Jeszcze przed przybyciem do Midwest Animal ResQ funkcjonariusze kontroli zwierząt, którzy znaleźli Buddy’ego, sprawdzili że psiak ma wszczepiony mikroczip. Zaczęli wysyłać alerty chipowe do załączonych informacji kontaktowych, ale początkowo pozostały one bez odpowiedzi.

To było zrządzenie losu!

Jego właściciele początkowo myśleli, że powiadomienia e-mail były oszustwem, ponieważ minęło tak dużo czasu od zniknięcia Buddy’ego. Stracili już całkowicie nadzieję, że kiedykolwiek go znajdą. To był dla nich nie lada szok, kiedy dowiedzieli się, że ich pies żyje i przebywa w schronisku. Kiedy otrząsnęli się z szoku, byli w siódmym niebie! Zastanawiali się jednak, czy pies ich rozpozna! Mieli nadzieję, że tak. Mimo upływu lat nadal bardzo mocno go kochali!

Okazało się, że Buddy został adoptowany z organizacji ratunkowej w 2017 roku i mieszkał z tatą poza Springfield w stanie Missouri, dopóki feralnego dnia nie zaginął. Według lokalnej stacji informacyjnej KMBC , jego tata rozwieszał ulotki i jeździł po okolicy, szukając go bez powodzenia. Nikt też nie skontaktował się z nim za pomocą informacji z mikroczipa.

Źródło: <a href=Midwest Animal Resq / Facebook.com">

Źródło: Midwest Animal Resq / Facebook.com

Wszyscy byli wzruszeni

Więc kiedy Midwest Animal ResQ skontaktował się z nim, właściciel psa natychmiast wskoczył do samochodu i odbył około czterogodzinną podróż, aby odebrać swojego ukochanego psa! Kiedy ta dwójka spotkała się ponownie, wydawało się, że czas w ogóle nie minął. Towarzyszyło temu wiele emocji i radości. To było bardzo wzruszające doznanie dla wszystkich! I niesamowite, jak życie potrafi być czasem nieprzewidywalne! Wszystkim zrobiło się naprawdę cieplej na sercu, widząc tak cudowne spotkanie tych dwojga.

Źródło: <a href=Midwest Animal Resq / Facebook.com">

Źródło: Midwest Animal Resq / Facebook.com

To piękne, kiedy ktoś kto nigdy nie stracił nadziei na znalezienie swojego pupila, w końcu go znajduje. Cieszymy się, że cała ta historia ma swój szczęśliwy finał! Wycieramy łzy z oczu, wzruszeni ich historią. Trzymamy kciuki, aby Buddy już nigdy nie musiał czuć się samotny i aby do końca swych dni, cieszył się obecnością swojego taty.

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Może Cię zainteresować